Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Dohányzó "gyereknél" (középisk...

Dohányzó "gyereknél" (középiskolás) ez milyen bánásmód?

Figyelt kérdés

Középiskolás, 16 éves. Szülők rájöttek, hogy cigizik, azóta nem teheti a kabátját a többiekéhez, mert büdös, és a szennyesét is külön kell tárolnia, külön van mosva. Törölköző ugyanígy. Mintha leprás lenne.


(Szándékosan nem írnám le, én ki vagyok a történetben.)


2015. nov. 25. 16:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon jól teszi a szülő, főleg ha a családba senki más nem dohányzik.

Ne büdösítse össze a család többi tagjának a ruháját, ha már ennyire menő hogy 16 évesen cigizik.

2015. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Jogos. Aki dohányos, annak minden zuhadarabja meg egyéb tárgyai rettentö büdösek és a másikak ruháira is átmegy a szag. Egy nemdohányos nagyon erösen érzi.
2015. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

100%os zsebpénzmegvonás.

És egy kellemes túra a helyi tüdőgondozó elfekvőjébe.

És ezt mint exdohányos mondom.

Egy pokol volt abbahagyni, leszokni nem is lehet, és istenem, mennyi pénzt elk#rtam rá...

2015. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Ez tetszik. Úgy utálom, amikor másokról átszáll rám a cigifüst, és én tűnök igénytelennek.
2015. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

Jogos.

Az öcsém be sem hozhatta a kabátját és rá sem gyújthatott a lakásban.

2015. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Dohányzóként azt mondom, hogy teljesen jogos.
2015. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
94%
Maximalisan jogos, ezt alig par evvel idosebben mondom. Es koszonom a kituno otletet, ha veletlenul majd AZ en gyerekem is ide kerulne.
2015. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen jogos. Nincs joga a gyereknek ráerőltetni másokra a büdös szokásait.
2015. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon helyesen teszik.

Szándékosan nem írtad bele, de tudjuk, hogy te vagy a "gyerek" és kicsit rosszul esik ez a nevelési módszer, hát akkor szokj le róla. Semmivel sem lesz szarabb minőségű életed cigi nélkül, sőt.

2015. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
De ez a 16 éves gyerek (nyilván te vagy az kérdező) lefogadom hogy fel lenne háborodva, ha egy nagydarab, negyvenes, istenesen izzadt pasi mellé ülne a buszon, akinek a szagától a székről is lefordul :D
2015. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!