Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek ennyit a...

Ti megengednétek ennyit a lányotoknak?

Figyelt kérdés

Alapozó, szempillaspirál, műköröm, szőke ombre haj, műköröm.

Gyanta egész testen, intim helyeken is.

A lány 14/L.


2015. dec. 3. 13:22
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
92%

Mit nevezel profi sminknek, kérdező?

Mert a szempillaspirál, és az alapozó nem az.

Másrészt, szerintem sem etikus, hogy te akarod lemosatni a sminkjét. Beszélj az apjával, az övé a döntő szó.

Nem azt mondom, hogy semmilyen kontrollod nincs felette, de ilyenekbe ne szólj bele, különösen ha nem ismered elég rég óta.

Kamasz leányzó, biztos van neki elég baja azzal, hogy kamaszkorában elvált szülei vannak, és azok párját kell elviselnie, ne szítsd tovább a dolgot, mert el fog mérgesedni köztetek a helyzet!

2015. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
26%

a műköröm ès az intim gyanta kivètelèvel engednèm.

az alapozónak se örülnèk, szerintem felesleges ennyi idősen, max korrektor.

az ombre hajjal nincs bajom nem olyan drasztikus,mint a teljes hajfestès.

a szempillaspiral ès a lábgyanta/hónalj gyanta maradhatna

2015. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
79%
Én se engedném meg a sajátomnak, viszont nem is a te lányod. Úgyhogy ez esetben a gyereknél a pont.
2015. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem mi baj az intim gyantával, az nem feltétlen azt jelenti, hogy valaki szexuális életet akar élni :D

Szerintem is rendkívül zavaró az intim szőrzet, főleg hogy ennyi idős lányok általában menzeszkor betétet hordanak, és baromira nem higiénikus a kettő együtt.

2015. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
49%
Egyikkel sincs baj, 14-15evesen. A baj az, ha tiszteletlen es csak csavarog, nem segit be, nem fogad szot. De ugye azt nem gondoljatok, hogy egy intim gyanta utan lesz vki engedetlen?
2015. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
37%

szia, az en lanyom 12, tavaly 11 volt, mikor kért púdert, szempillaspiralt..addig nyúzott mig megvettem neki, kb egy hetig hasznalta itt áll a szekrenyben..ombre neki is volt,de a tanarok nem neztek jó szemmel, több osztalytarsanak is volt.

most nyaron be lett festve vörösre a haja, sztem egy het utan meg is banta,úgyh hajat sem festünk többet.

sok gyerek szerintem nem is akarja ezeket a dolgokat, de ugye a lanyom osztalytarsai is ilyen nagyvilagiak, es ha ö kilóg a sorból akkor az ciki sajnos.

2015. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
96%

En ugy vagyok vele, hogy az hogy hogy oltozik, hogy nez ki, foleg tizenevesen mar az ember maganszferajanak a resze. Szoval hacsak nem csinal horribilis kozmetikai szamlakat nekem havonta, akkor nem nagyon szolnek bele.

Persze ha kerdezi a velemenyemet, es kivancsi ra, hogy mi tetszik es mi nem, szivesen elmondom hogy szerintem mi all jobban neki.

2015. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
87%

Nemsokára gimis lesz... a szőrzet marha zavaró , föleg tesióra előtt átöltözve...az ombre haj ma már általános, az alapozó meg szempillaspirál nem profi smink...a műkörmöt még hanyagolnám , de a többi teljesen átlagos...

Másrészt amit az anyja meg apja megenged azt te ne akard már felülbírálni, mert nem vagy te neki senki.

Az a bajod hogy " kicsi" ezekhez vagy hogy jobban foglalkozik magával és jobban néz ki mint te?...nem mindegy...

2015. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
84%

Egy részét engedném, a műkörmöt nem igazán.

Az _én lányomnak_. Neked viszont nem sok beleszólásod lehet, sőt, inkább semmi.

2015. dec. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
21%

A műkörmöt nem, és az erős sminket sem.

Alapsminket, hajfestést (természetes kinézetre) igen.

2015. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!