Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek ennyit a...

Ti megengednétek ennyit a lányotoknak?

Figyelt kérdés

Alapozó, szempillaspirál, műköröm, szőke ombre haj, műköröm.

Gyanta egész testen, intim helyeken is.

A lány 14/L.


2015. dec. 3. 13:22
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
70%

Nem igényesebb, felnőttnek hiszi magát.

Képzeld, szoktam sminkelni (de anélkül is vállalom magam bárki előtt), hajat 21 éves korom óta festem (már muszáj is), szőrtelenítek is rendesen.

De egy 14 évesnek a felsorolt sok, s az ilyenek nem pont az eszükről szoktak híresek lenni.


S nem irigykedem a kikent-kifent gyerekekre, konkrétan kiröhögöm őket, mert röhejes a gyerekarcon a vakolat.

2015. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Megengedném, ennyi idősen nekem is volt műkörmöm, gyantáztattam és több sminket használtam. Bár a hajamat nem festettem, mert szép a hajszínem. Az ombre-ről megpróbálnám lebeszélni, mert 2015-ben szerintem nevetségesen hat, akármilyen jól is van megcsinálva.
2015. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
51es...felnőttebb is , mert egy értelmes tanult felnőtt tudja , hogy biológiai változás és az adott kor irányultsága határozza meg a gyerek gondolkozását ebben az időszakban még úgyis ha szülő fejreáll..és ezt kinevetni , mert te már vénebb vagy és egy teljesen más korban nevelkedtél nem vall túl sok inrelligenciára...szóval még mindig nem vagy érettebb...
2015. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim válasza:
0%

háát. nem igen

én 15 éves vagyok, se műköröm se festett haj. néha ha színházba vagy ilyen kis haveri összejövetel van(nem vad buli) akkor teszek fel szempillaspirált.. én nem engedném

2015. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim válasza:
100%
Mi a baj a gyantával?:D Az ember nem 18 év felett kezd el szőrösödni, remélem tisztában vagytok ezzel.
2015. dec. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Alapozó akkor ha problémás a bőre megengedném,persze nem sokat. Szempillaspirál és gyantázás mehet,többi nem. Max géllakk de nem műköröm
2017. júl. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!