Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek ennyit a...

Ti megengednétek ennyit a lányotoknak?

Figyelt kérdés

Alapozó, szempillaspirál, műköröm, szőke ombre haj, műköröm.

Gyanta egész testen, intim helyeken is.

A lány 14/L.


2015. dec. 3. 13:22
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%
Abban egyetértek veled, hogy ez erős túlzás és én biztos nem engedném. De ha jól értem, te az apuka új párja vagy, nem? Én a helyedben nem utasítgatnám, nem próbálnám nevelni. Főleg, hogy az apja engedi. Nem a te dolgod, hogy neveld, a szülők nevelési elveivel (még ha igazad is van) nem szabad szembe menned.
2015. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
82%

Nincs még lányom, de már amikor én voltam tini, akkor divat volt ,hogy 14 évesen melírozták a hajukat, ez 10 éve volt! A műköröm nekem nem tetszik, nagyon természetellenes. A szőrtelenítés kérdésében, emlékszem az egyik lány 9-be úgy öltözött át tesin,hogy a bugyiján látszott,hogy nem szőrtelenít intim tájékon. Még hónapok múltán is mindenki szegényen röhögött. Sok tini nagyon rosszindulatú tud lenni, nem szeretik ha valaki kilóg a sorból.

A smink amit felsoroltál nem sok, ez inkább natur smink, ami alig látszik ,kivéve ha egy kiló alapozót magára ken. Bár alapozó helyett sokkal jobb lenne egy bb krém ami természetesebben néz ki és nem annyira egészségtelen a bőrnek.

Am ne csodálkozz,hogy nem szedi le ,hiába kéred ilyen korba sokszor még a szüleivel szemben is lázadnak, nemhogy a nevelőszülővel. Majd pár év és talán jobb lesz a helyzet, hacsak most nem sikerül teljesen elmarnod magadtól ezzel a "most azonnal mosd le a sminket mert azt mondtam" hozzáállásoddal.

2015. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem is túlzás, főleg a műköröm (minek? És kifizeti mindezt, amúgy?)

De hagyd a fenébe, ha rászólsz, még jobban csinálja.


Bakker, nekem 40 évesen nem volt soha műkörmöm, hajat először 21-2 évesen festettem, sminkelni is huszonévesen kezdtem (s még mindig nem vagyok valami jó benne), szőrteleníteni meg kb 16 évesen kezdtem, lábat csak, intim területeken meg huszonévesen.


Gondolom, azt hiszi, ezektől lesz nagylány, majd rájön pár év múlva.

2015. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim válasza:
67%

De kérdező, neked mi közöd van ahhoz, hogy mennyire sminkel? :D

Ki vagy te, hogy megmond neki, mossa le?

2015. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
65%
szempilla spirált igen, a gyantát is, mert ha nagyon zavarja a szőr, érthető, de a többit nem :)
2015. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, ne irigykedj a szép,fiatal kiscsajra, attól, mert már a smink sem segíthet rajtad, még mástól nem kell elvenni az örömöt. (Bocs a nyers fogalmazásért, de gyanítom, hogy féltékenység áll emögött.)


Én is kiakadnék, ha felraknék egy kis szempillaspirált, és apám új csaja elkezdene követelőzni, dirigálni, hogy 'adj uram Isten' mossam le. Pff nevetséges.


Én SEMMI sminket sem használok, - ami meglehetősen furcsának számít ebben a korban - de az osztálytársaim profi sminkben jönnek iskolába: rúzs, szemhéjfesték, műköröm, szempillaspirál, alapozó és néha hajfestés. Jó tanulók, értelmes lányok, nem értem, miért olyan nagy baj, hogy egy fiatal nő élni akar a múlandó szépségével, és ki akarja emelni azt.


Arról inkább nem is beszélve, hogy az ő teste, nem másé, amíg nem piercinget akar csináltatni magának - vagy hasonlók -, addig mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy hogy akar kinézni. Komolyan nem értem egyes vaskalapos szülőket: azt is megszabják a gyermeküknek, hogy mikor menjen WC-re???


14/L

2015. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
76%

A hajfestést nem engedném, minden más rendben van.


Az intimgyantát annyian kifogásolják, pedig minden tizenéves lány szőrteleníti az intim tájékát. Sok esetben pedig a gyanta jobb mint a borotva. Én is 14 éves korom óta járok kozmetikushoz, édesanyám tanácsára. Szőrös nem akartam lenni, a borotvától tele voltam kiütésekkel, a gyanta kiváló megoldást nyújtott. S furcsa mód arra sem éreztem késztetést, hogy lakkcsizmában kiálljak a főút mellé.

2015. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
21%

Jézusom!


14 évesen műköröm, és erős smink?

Már azzal baj van, hogy erre vágyik a lány. Ha normálisan lett volna nevelve, akkor 14 évesen nem is akarna műkörmöt.

2015. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
2%

36os de nagy a szád :D

biztos irigy a kis taknyosra, hogy szét van kenve a feje, aztán majd 20évesen már 40nek nézik

2015. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
Szempillaspirált engedném azzal nincs semmi baj, akkor sem ha egy kicsit előbb használná. Alapozó helyett megmondanám neki, hogy használjon bb krémet, mert ebben a korban nem tesz olyan jót az alapozó. De azt is csak akkor, ha pattanásos, és el akarja fedni, ezenkívül akkor, ha ápolja és keni mással is a pattanásait, bőrhibáit. Gyantát is engedném én már 11 éves korom óta csinálom. Ez természetes dolog, csúnya és zavaró lehet ha valaki nagyon szőrös. Műkörömmel szerintem várjon még pár évet, de a körömlakkot és a gél lakkot is engedném. A szőke ombre hajat csak nagyon természetesen és halványan.
2015. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!