Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak én érzem igazságtalannak,...

Csak én érzem igazságtalannak, h a nővérem bármennyi pénzt megkaphat, én meg semmit sem?

Figyelt kérdés
A szüleim rengeteg pénzt költenek a nővérem oktatására, 5 év alatt elvégzett 2 évet egy egyetemen, aztán kibukott(így az a több millió amit ráköltöttek,mind kukába dobott pénz), most 0-ról kezdte egy másik egyetemen, szintén fizetősön ,és a szüleim lazán kifizetik neki megint a félévi 700ezer forintot, pedig valszeg ezt se fogja elvégezni. Én meg amikor fölvettek fizetősre, akkor közölték velem, h azt én fizessem ki magamnak,majd nagyon keményen tanultam, és így átkerültem nem fizetősre, h ezzel ne legyen több gond. Bármire kérek pénzt, sose adnak, nekem pl. az az egyetlen boldogságom, ha elutazhatok, és amikor ilyen utazásokra kértem pénzt, sose adtak,mert az fölösleges luxus szerintük, és ilyenkor én elmentem dolgozni, vagy befektettem a pénzemet, hogy magam teremtsem meg az ilyen utazásokra a pénzt, ha meg épp nem jött össze annyi, akkor nem utaztam el. Egyébként abból a szempontból teljesen jogos, h ha már elmúltam 18 akkor a saját kiadásaimra én teremtsem meg a pénzt, csak azt nem értem, h akkor a nővéremre miért költenek milliókat?

2015. dec. 5. 12:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
16%
a tanulás befektetés az utazgatás meg csak egy drága hobbi
2015. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!