Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért nem értik...

Haruman kérdése:

A szüleim miért nem értik meg, hogy introvertált vagyok?

Figyelt kérdés
Imádok egyedül lenni a szobámban és olvasni, animéket nézni stb.. Ez az amitől boldog vagyok, és épp ezért ezt csinálom szabadidőmben. Ilyenkor gyulölöm ha megzavarnak, akkor idegessé,feszülté válok.Viszont a szüleim ezt nem értik meg, és nem tolerálják. Az édesapám hülyének nevez mivel "az ember egy társas lény".. Alapvetően a szüleimmel folytatott kapcsolatomat jónak mondanám, de nem szeretem a testi kontaktust.Nagyon nem. Emiatt azt hiszik hogy utálom őket és solyamatosan ezt szajkózzák.Nagyon elegem van már ebből.Hogyan értessem meg magam velük? 15/l
2015. dec. 12. 15:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is introvertált vagyok. Nos, az a rossz hírem, hogy sajnos nagyon sokan lesznek még, akik nem fognak tudni elfogadni, ha introvertált vagy. De ezt nem is kell mondanom, elég a válaszokra nézni. 9 választ kaptál az enyém előtt, ebből 4 olyan volt, aki elfogadja, hogy introvertált vagy, és nem akarja megmagyarázni neked ugyanazt, mint a szüleid.


Szóval milyen tanácsot is tudok adni? Hát annyi talán, hogy ne próbálj másmilyen lenni, mint amilyen vagy. Én például ugyan fejlődtem a társasági életben, meg vannak barátaim, igaz kevesen, de ők mind igazi barátok és közel állnak hozzám, de máig feszengek egyes társadalmi eseményeken, nem mert ne tudtam volna megtanulni, hogy kell viselkedjek, hanem mert nem érzem magamat jól.


5:

Nincsen olyan, hogy igazi boldogság, mert a boldogság mindenkinek más.

2015. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!