Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell ennyire kivételezni...

Miért kell ennyire kivételezni vele?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag mindent velem csináltatnak szüleim. Ha hazajövök az első amit csinálnom kell, hogy takarítsam ki az EGÉSZ házat amit egyébként anya is megtesz legalább egy héten egyszer. De ehhez képest öcsémnek semmit nem kell csinálnia, ha pedig megemlítem hogy ketten hamarabb végeznénk, én vagyok a rossz és még ő kezd el velem veszekedni emiatt.

Kb 3 óra körül szoktam hazaérni, viszont 4kor pedig indulnom kell mert vízilabdázni járok minden nap este 7ig plusz még emellett tanulnom kell érettségire is.

Pont múlthéten áthívtam 2 barátomat és miután elmentek, szüleim rögtön lecs.sztek.

Nem érzem igazságosnak, hogy össz-vissz 2 év van közöttünk, és amellett, hogyha nem ért valamit, akkor én magyarázzam el neki(ami egyébként nem zavar), még én csináljak meg mindent úgy hogy alig van rá időm.


18/f


2015. dec. 17. 13:11
 1/2 anonim válasza:
100%
Kezdeményezz egy közös beszélgetést szüleiddel és testvéreddel.Modd el,ezt nem tartod igazságosnak,kérdezd meg,mi az oka ennek a különbség tevésnek.Hosszú távon ez nagyon fájó lesz Neked!
2015. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik is, hogy nincs ennyi időd, energiád az érettségi tanulás miatt.
2015. dec. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!