Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul döntöttem, hogy a 16...

Rosszul döntöttem, hogy a 16 éves lányomat karácsony első napján nem engedem el bulizni?

Figyelt kérdés

Kitalálta, hogy ő 25-én bulizni akar menni.Szokott havonta eljárni, de túlzásnak tartom, hogy karácsonykor is menni akar.

Így nemet mondtam. Ott a szilveszter akkor mehet házibuliba.

Mióta nemet mondtam megy a vergődés, hogy milyen szar szemét vagyok.

Rosszul döntöttem, hogy nem engedtem el?


2015. dec. 20. 12:36
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező, te vagy a lány ugye?
2015. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
63%

#21: "Rosszul döntöttél. Mindent el fogok követni, hogy belőlem ne váljon olyan anya, amilyen te vagy.

"


Ha neked normális, hogy 16 éves gyerek részegre issza magát, akkor őszinte részvétem. Bár nyilvánvalóan te is egy túl sokat magáról képzelő gyerek vagy.

2015. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
64%
Nekem inkább az lenne a gond, hogy 16 évesen annyit iszik, hogy másnap du 4-ig nem lehet előkaparni. A karácsony körüli ilyen csak a család hiszit utálom, szerintem barátait is szeretheti az ember annyira, mint a rokonokat. Főleg, ha olyan rokonokról van szó, akikhez évente 1x kell jó pofát vágni, bár a nagyszülő gondolom nem ez a kategória. Neked kell tudni. Ha ez arról is szólna, hogy vettek egymásnak kis ajándékokat és szeretnék átadni, akkor én elengedném picit, de csak partizni nem. Gondolom úgyis "alapoznak" valahol, oda elmehet karácsonyozhat, ihat egy sört és 10-fél 11 körül otthon is van, mert másnap kelni kell.
2015. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, a hibát ott követted el, hogy eddig egyáltalán engedted, hogy piáljon egy gyerek, kiütve magát másnap délutánig. Ez már a veszélyeztetés kategória.
2015. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
54%
16 évesen ne legyen másnapos, meg fogja be a száját, és örüljön, hogy egyáltalán elengeded bulizni
2015. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
16%
Attól, hogy törölteted a válaszokat, még pocsék anya vagy:-DDD
2015. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

Semmilyen választ nem töröltettem.


Nem szokott lerészegedni a lányom, de a hajnalig tartó bulizástól elfárad és du 4-ig alszik.

Egy két koktélt biztosan megiszik, de hiába tiltanám nem vagyok ott.

Nem is adok neki annyi pénzt, hogy le tudja inni magát, idegenektől meg nem fogad el.

2015. dec. 20. 15:26
 28/44 anonim ***** válasza:
61%

Egyik oldalról nem értettem soha ezt a karácsonykor KÖTELEZŐ otthon malmozást.

Másik oldalról, ha van leszervezett program másnapra, akkor ne aludjon 4-ig.

Én megmondanám, hogy felőlem mehet, de reggel 7-kor akkor is felkeltem és jönnie kell. Ha így is vállalja, akkor menjen.

2015. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
95%
Aki éjszaka legény, nappal is az legyen!
2015. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Ezért nem akarjuk elengedni mert csak vergődne, hogy fáradt ő aludni akar.

A nagyszülei is készülnek, hogy megyünk és ennyivel tisztelje meg őket hogy ezt a napot kibírja bulizás nélkül.

30-án már úgyis megy át a barátnőjéhez.


De most utána olvastam hogy erre a liget nevű helyre 18 év alatt nem lehet bemenni.

Most menne ide először, nem is tudom akkor hogy gondolta.

2015. dec. 20. 15:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!