Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszanak azért,...

Jogosan haragszanak azért, mert kitálaltam a nővérem vőlegényének?

Figyelt kérdés

A nővérem terhes, áprilisban lett volna az esküvő.

7 évet voltak együtt a vőlegényével, de már az első év után összevissza csalta. De tényleg, mindig. Neki már annyi elég volt, ha valaki bókolt neki, vagy meghívta egy italra. Ezért utáltam vele szórakozni menni, mert tudtam, hogy annak ez lesz a vége... De sosem szóltam a barátjának, mert a tesóm mondta, hogy neki erre szüksége van, de ettől függetlenül szereti a párját. Csak már nekem volt megalázó, ahogy beszéltek a háta mögött róla mások...

Pénteken volt egy barátnőnk bulija, ő is jött velem. És láttam, ahogy csókolózik egy számomra nagyon fontos sráccal és azt hittem, hogy elájulok, ahogy láttam őket. Tudta, hogy mit érzek a fiú iránt, ő meg még terhesen, menyasszonyként is így viselkedett. Akkor nem is szóltam neki, csak írtam a vőlegényének, hogy "Gratulálok a menyasszonyodhoz, de azért egy apasági vizsgálatot csináltatnék!". Másnap elmondtam neki mindent, délután pedig mondta a nővéremnek, hogy azt akarja, költözzön el tőle, nem akarja többet látni.


A testvérem és a szüleim is engem hibáztatnak, pedig szerintem itt én vagyok a legkevésbé hibás. Nem tehetek róla, hogy otthagyta az egyetemet az első vizsgaidőszakban, ezért semmihez nem ért. Ahhoz sincs közöm, hogy hülyére vette a barátját éveken át.

Most sír, hogy egyedül maradt egy babával és mégis mi lesz vele. A szüleink meg nem szólnak hozzám, mert szerintük én tettem tönkre a testvérem életét.


2015. dec. 23. 13:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%

Fúj, 9-es, azért te is undorító vagy. Az az életed, hogy mások életével törődsz?


Itt azért kellett volna elmondania alapból, mert hozzá közel álló emberről van szó, nem pletyizésből.

2015. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Ha valaki nem megy félre akkor nincs mit elmondani.
2015. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Miért lett itt mindenki ennyire lepontozva? Azért nehogy már ne lehessen leírni, hogy bizony a kérdező is hibás, de nem azért mert elmondta...hanem azért, mert ezt 7 évig elnézte. Elhiszem, hogy valaki nem akar ebbe beleavatkozni, de fordított esetben is elnézted ezt volna kérdező 7 évig? Hogy a nővéredet csalja a párja folyamatosan?

Itt nem azzal van a baj, hogy elmondta, mert jól tette, én örülnék neki, ha valaki szólna nekem emiatt és nem csak elnézné. Viszont az már baj, hogy ezt 7 év után tetted.

2015. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Itt a téli szünet, jönnek az őrületesen izgalma, fordulatos sztorik. Természetesen az első szótól az utolsóig mindent elhiszek neked. Mert ha nekem írna a várandós menyasszonyom ütődött kishúga egy ilyen sms-t, hát nekem is első dolgom lenne kirakni a páromat, hogyne...
2015. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%
Én mondjuk azt is nehezen hiszem el, hogy a vőlegény 7 év alatt semmit nem vett észre, semmit se hallott vissza mástól.
2015. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A baba szempontjából nem túl jó ez a helyzet, de nem a te hibád. Nézzen magába és ne ő legyen felháborodva. Ő a legutolsó akinek ehhez joga van. Megérdemelte. Csak hát szegény gyerek ilyen anyával..
2015. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!