Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti visszaadnátok az ajándékot?

Ti visszaadnátok az ajándékot?

Figyelt kérdés

Kaptam karácsonyra egy új okostelefont hozzá való okosórával. Már 3-4 napja megkaptam. Az óra méri, hogy hányat lépsz egy nap, mennyi kalóriát égettél, mennyit és hogyan aludtál stb.

Azóta a szüleim 10 percenként kérdezgetik, hogy hányat léptem, hány kalóriát égettem el, reggel az az első kérdésük hogy aludtam, mit mondott az óra, meg majd ők is hadd használják. Csak a telefonnal együtt működik, bluetooth kapcsolaton keresztül, nekik hagyományos méretű SIM kártyájuk van, ebbe meg a legeslegkisebb méret kell, és a telefont is csak a szervízben lehet szét szedni, szóval nem tudom hogy gondolják.

A másik meg, hogy ha nyomkodom a telefont, akkor egyből jönnek, hogy mit csinálok, mit fedeztem még fel rajta, miért villog, miért csipog stb.

Már kezd nagyon elegem lenni belőle, legszívesebben visszaadnám. Ti mit tennétek?



2015. dec. 24. 11:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
30%

Ha ennyire zavar, akkor fogd a cuccod, aztán költözz el..

Nem hogy inkább örülnél annak, hogy ennyire érdeklődnek a szüleid, még ők a tajparaszt gcik, igaz?

2015. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
51%

Te ebben nőttél fel, gyerekkorod óra körbe vagy véve technikai újdonságokkal, amik nekik nem voltak!! Miért nem tudsz kicsit belegondolni a helyzetükbe és ha apukád nem tudta kezelni a telefont,miért nem segítettél neki?

Maguknak nem tudták megvenni ezt a kütyüt,mert vagy anyagilag nem tudják megengedni vagy tudják,hogy egyedül úgysem boldogulnának vele. Te meg jössz itt a nagymenő stílusoddal,hogy ehhez sem értenek meg ahhoz sem. Te meg tisztelettel nem tudsz beszélni róluk! Melyik a rosszabb? Lesz időd gondolkodni...

22L

2015. dec. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
De tudnának maguknak is venni, csak nem értenek hozzá, ezért nem vesznek. Hiába mondtam apámnak, hogy ne nyomkodja hosszan a képernyőt, mert törlődni fog minden meg átrendeződik, de oda se neki, minden nap idegbeteg volt, hogy kitörlődött minden, szar a telefon stb. A másik meg az, hogy nem volt olyan nap, hogy ne dobja le, volt, hogy fél percen belül kétszer is leesett.
2015. dec. 24. 12:34
 14/21 anonim ***** válasza:
19%

Ad vissza.

Vagy magyarazd el nekik erthetoen, hogy hogy is mukodik, hogy ez nem magia, hanem semmi extra.

2015. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

Úr isten de álszent emberek vannak itt. Nem arról van szó, hogy a kérdező nem örül, meg hálátlan, meg mittudomén. Tegye már fel a kezét aki hosszútávon jól viseli, ha folyamatosan a seggébe másznak, legyenek azok akár a szerettei. Ja bocs, tudom itt mindenki végtelen türelmes kisangyal...

Kérdező én azt tudom javasolni, hogy ülj le velük, hogy na akkor most jöjjenek és akkor töviről hegyire megmutogatod nekik a kütyüket. Szánj erre legalább egy órát, próbálj türelmes lenni, ne csak mutogass, hanem add a kezükbe, had fogdossák, ne akadj ki ha elnyomkodják, majd visszaállítod. Minden csoda három napig tart, ha elmúlik az újdonság varázsa, nem foglalkoznak majd vele.

2015. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%

1) nem kéne megbántani őket azzal, hogy vissza adod.

2) Lehet nekik mondani, te is nagyon örülsz neki, hogy kaptál egy ilyen ajándékot, de látod rajtuk, hogy őket jobban érdekli. Fel lehet ajánlani, hogy tartasz nekik bemutatót, ha kérik, de ha állandóan faggatnak, az kezd terhes lenni.

3) Ha ilyen kapok és utána nem faggatnak, sokkal rosszabbul esne, mert letudtak egy ajándékkal, és nem akarnak időt tölteni velem, mert nem érdeklem őket.

2015. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16%
Meg Mindig nem tudjuk, hány éves vagy. Örülj, ha ez a legnagyobb bajod.
2015. dec. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%
Bocs, de ezért nem kell okostelefon egy hü.yegyereknek!!
2015. dec. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem azért kérdezősködnek annyit, mert nem látják rajta, hogy igazán örülnél, pedig ők sok energiát, munkát és pénzt öltek abba az ajándékba.


Próbáld meggyőzni őket akár a viselkedéseddel és a türelmeddel arról, hogy nagyon örülsz az ajándéknak!


Ha nem tünne fel neked, ezzel az ajándékkal a figyelmedet, és a törődésedet próbálták megvásárolni arra a pár napra amíg tart a karácsony és amíg sikerült kiszakadniuk a mókuskerékből!

2015. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
15%
Csapnálak agyhelyen, csak hogy érezd a törődést!
2015. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!