Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy érzem rossz gyerek vagyok,...

Úgy érzem rossz gyerek vagyok, ezáltal szomorú leszek. Mit tehetnék? (többi lent)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, nem sportolok, nem zenélek, hanem rajzolok de nem járok versenyekre így nem tehetem boldoggá szüleimet azzal, hogy érmet hozok haza vagy valami ilyesmi. Itthon mindig a szobámban vagyok, mikor velük vagyok itthon általában nevetgélünk de úgy érzem nem mutatom ki nekik hogy szeretem őket.. Régebben bulimiás voltam és vagdostam magam, nagyon sokat jártunk együtt családterápiára és egy időre megoldódott, de most újra hányok és nem merem nekik elmondani mert nem akarom őket szomorúvá tenni. Mindent megadnak nekem ami szükséges, de nem kényeztetnek el. Nem vagyok 5-ös tanuló, hanem 4-es körül vagyok de ezzel sem tehetem őket boldoggá, hisz nem vagyok kitűnő. Úgy érzem rossz gyerek vagyok és mihaszna, a napokban beszélgettem anyukámmal, hogy úgy érzem hasztalan vagyok és ő elvicceskedte, hogy nem kell mindenkinek megváltania a világot. De én meg szeretném! Azt akarom hogy ki tudjam mutatni, hogy hálás vagyok és szeretem őket és szeretném, hogy büszkék legyenek rám! Elég rendetlen vagyok, de én sosem veszem észre amíg ők nem szólnak, hogy tegyek rendet és ez is bánt, hogy nem bírok rendet tartani. Össze kéne szednem magam, de nem tudom, hogy hogyan kell.. Mit tegyek?:/
2016. jan. 4. 14:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

lusta vagy

nem rajzolgatni kel hanem emberek közé meni

2016. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
11# neked meg helyesírási szótárat kéne a kezedbe venni...
2016. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Semmit. Jó vagy.
2016. febr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Még azzal is tudod oket tisztelni es szeretni,ha latjak hogy tisztesseges vagy! Ha odafigyelsz arra amit kernek pl idore menj haza vagy stb. Erted! Akkor sok bizony sok aggodalomtol ovod meg oket illetve ha normalisak szuleid olyan tiszteletet fogsz erezni foleg apukad reszerol, h talan felul irja a ketelyeid. Ez tenyleg mukodik csak sokan nem figyelnek erre oda s talan nem is ertik.

Van neked egy oszinte rendes baratnod? Lehet csak ennyi a problema! :)

En mar az irasodbol latom hogy te egy ertekes lany lehetsz, ne tedd ilyenekkel magad tonkre!!!! ;)

Tudod miert latom? Mert kevesen gondolkodnak el ilyen melyen a szulo gyerek kapcsolatrol illetve hogy hogyan is vannak ok a csaladban. Nem egy fiatal csak menozik, es kolti a szulei penzet gondtalanul. ...

Neked meg ilyen komoly gondolataid vannak!! Ahelyett hogy vagdosnad magad gondolj ezekre a mondataimra: Egy szulonek az a legnagyobb orom ha latja hogy a gyereke boldogul az eletben. Szoval ahelyett hogy keresned a venakat, keress egy olyan hobbit foglalkozast amit esetleg kesobb is szivesen csinalnal! Ilyen amugy ez a szuloi szeretet, mar magzat korban kialakul... Ez ellen nem tudsz tenni semmit, meg akkor sem ha faj hogy milyen onzetlenek. :)

2016. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!