Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy apuka sose fog örülni...

Egy apuka sose fog örülni annak, hogy a lányának pasija van?

Figyelt kérdés

Az első kapcsolatomnál 16 éves voltam (sokáig tartott), és ott nyilván az elején nem örült, hogy van barátom, de persze elfogadta meg kedvelte is, csak nem nagyon beszélgettek. Nem volt vele baja azon kívül hogy megrontja a kislányát. :D

A második kapcsolatomnál már könnyebben fogadta a dolgot, de vele se nagyon beszélt, meg nem nagyon találkoztak, mert nem tartott sokáig.

Most vagyok a 3. kapcsolatomban két hete, és nagyon nagyon nagyon szeretem, ő az, akit kerestem! :) Nagyon fontos lenne nekem, ha most apum nem csak elfogadná a tényt, hogy van, hanem jóban is lennének. Kivitelezhető, mert van közös bennük, lenne beszédtémájuk. De amikor mesélek apumnak róla, akkor valahogy mindig elvicceli, meg nem tudom, mintha nem örülne, hogy megint van barátom. (Majdnem két évig nem volt).

Úgy érzem, a házasságomig nem fog örülni senkinek... :/ És ez engem bánt.

Nővérem 10 éve van együtt a párjával és ő vele jól kijön.


20/L


2016. jan. 10. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Apukák így vannak vele: Az én kicsike kis lányomat elveszi az a csúnya gonosz pasi. Fiú gyerek esetében: Az én nagy fiam már csajozik! Milyen nagy fiam van!

Anyukák így vannak vele: Milyen nagy lány a lányom! Már pasizik! Fiú gyerek esetében: Az én picike kis fiacskámat elveszi az a b*üdös r*b*nc!

2016. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Szép hogy elvicceli, mert tudja hogy csak szexpartnerség a dolog amit ti életetek nagy szerelmének hívtok.
2016. jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az jó hogy te jobban tudod hogy mi van köztünk második! :D
2016. jan. 10. 13:28
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha képes lesz felnőttként tekinteni a lányára, akkor örülni fog neki. Van, aki az esküvőig nem jut el ide, mindegy hány éves a gyereke. Van, aki az első unokáig. Van, aki sosem.
2016. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez, hogy mennyire örül a sráctól is erősen függ.

Engem minden volt barátnőmnek szerettek a szülei, sőt volt olyan eset, amikor a lány szakított velem és az apja hívott fel, hogy mennyire sajnálja stb...


Ilyen is létezik.

2016. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Az én apám is ilyen.

Ez a génjükben van, vagy nem tudom..

Szerintem próbáljatok meg elmenni együtt nyaralni, töltsön Apukád, és a barátod minél több időt egymással, talán megkedveli, és végre látja, hogy jó "kezekben" vagy.

2016. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a töltsenek több időt egymással, hátha megkedveli elsülhet visszafelé is.
2016. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az a baj, hogy ha kicsit is érzékenyebb vaggy, már ezzel a hozzáállásával is megmérgezhette a párkapcsolatodat, legalább tudat alatt - és akkor persze hogy majd igaza lesz.


De előbb kellett volna ezen gondolkodnod. Még a kapcsolat előtt.

Mondják, hogy csak azoknak van jó párkapcsolatuk, akik a szülőkkel jóban vannak. Márha a gyereken múlik.

Szerintem érdemes rajta dolgoznod. Ha nem megy a közeledés apukád felé, akkor fordulj pszichológushoz, aki segíthet ebben a kérdéskörben.

Nehogy beleess abba a csapdába, hogy azt hiszed, utána már nem lesz más (ez is előfordulhat persze, de nem tudhatod előre), görcsösen ragaszkodsz az elképzelésedhez. Apud is csak a ragaszkodást látja belőle. Lehet, volna számodra mondandója is, csak meg kellene hallgatnod.

2016. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez a fajta hozzáállás mindig is olyan fura volt... Apukám például tök jóban volt a férjemmel már az első találkozásukkor is, sőt, amikor még nem is ismerték egymást, akkor is örült neki, hogy mi összejöttünk.


Mondjuk a korábbiakkal sem volt baja általában, pedig azért időnként voltak érdekes választásaim :D

2016. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na nekem meg nyáron azt mondta miért nem megyek a fiúmmal(főleg ha lenne).Októberben töltöttem a 13-at.Ki érti?
2016. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!