Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy apuka sose fog örülni...

Egy apuka sose fog örülni annak, hogy a lányának pasija van?

Figyelt kérdés

Az első kapcsolatomnál 16 éves voltam (sokáig tartott), és ott nyilván az elején nem örült, hogy van barátom, de persze elfogadta meg kedvelte is, csak nem nagyon beszélgettek. Nem volt vele baja azon kívül hogy megrontja a kislányát. :D

A második kapcsolatomnál már könnyebben fogadta a dolgot, de vele se nagyon beszélt, meg nem nagyon találkoztak, mert nem tartott sokáig.

Most vagyok a 3. kapcsolatomban két hete, és nagyon nagyon nagyon szeretem, ő az, akit kerestem! :) Nagyon fontos lenne nekem, ha most apum nem csak elfogadná a tényt, hogy van, hanem jóban is lennének. Kivitelezhető, mert van közös bennük, lenne beszédtémájuk. De amikor mesélek apumnak róla, akkor valahogy mindig elvicceli, meg nem tudom, mintha nem örülne, hogy megint van barátom. (Majdnem két évig nem volt).

Úgy érzem, a házasságomig nem fog örülni senkinek... :/ És ez engem bánt.

Nővérem 10 éve van együtt a párjával és ő vele jól kijön.


20/L


2016. jan. 10. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy egyedül, az én apukám is teljesen ilyen. Valahogy nem beszédes fajta, csak így el van az emberekkel, de különösebbe nem érdeklődött soha egy barátom iránt sem. de rosszba se volt velük, csak alig beszélgettek. nekem is most van a 3. kapcsolatom, 20 vagyok én is. a barátom nem magyar, tehát így már nincs baj, ha otthon vagyunk találkoznak, se egyébként ha akarnának se tudnának beszélgetni :D
2016. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!