Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Visszavettem anyámtól a...

Visszavettem anyámtól a karácsonyi ajándékát. Melyikőnknek volt igaza?

Figyelt kérdés

A lányommal csináltattunk anyukámnak karácsonyra egy fotóalbumot. Beletettünk családi fényképeket az elmúlt évekből, amin közösen vagyunk, vagy mi ketten a lányommal, illetve a lányom az apjával (mi elváltunk, de ők anyuval azóta is tartják a kapcsolatot ugyanúgy). Majd a napokban anyukám sírva felhívta a volt férjemet, hogy az albumban nincs kép a volt férjem jelenlegi barátnőjéről, pedig ő ugyanúgy szereti őt is, mint minket, a lányát és az unokáját! Megkérte az exemet, hogy odaadja neki az albumot, tegyen már bele fotókat a nőről.

Amikor ezt megtudtam, nagyon rosszul esett, fogtam magam és visszavettem az albumot tőle, mondván, hogy nézegesse annak a nőnek a képeit, ha annyira szereti. Ő meg persze kiborult és én vagyok a hülye meg a rosszindulatú, hogy nem értem meg, hogy neki ők is ugyanolyan fontosak, mint mi.

Kinek volt igaza?


2016. jan. 14. 18:22
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
17%
Mert a szeretet mértéke időhöz van kötve? Jó nagy baromság. Esetleg nem ártana felnoni, akkor talán sikerülne elfogadni, hogy a világ nem csak körülötted forog, hanem mások is vannak benne és nem dől össze a világ, ha egy albumba más fényképe is bele kerül.
2016. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Nem az időről van szó, hanem hogy az égvilágon semmi köze nincs ahhoz a nőhöz! Ennyi erővel bárkinek a fényképét beletehetné, aki szembejön vele az utcán (bár az se lenne rám nézve ennyire sértő). De mindegy.
2016. jan. 14. 19:07
 13/50 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, ha eleve eldöntötted, hogy neked van igazad, akkor minek kérdezgetsz bennünket? csak azért, hogy valakin elvert a port?


Adsz anyádnak egy albumot - mondd, nem tökmindnegy, hogy utána kinek a fotóját teszi bele? Tán fertőzést kapnak a te fotóid emiatt?


Ha engem kérdezel, mindkettőtök egykutya. Anyádról is mutat egy szépen fejlett szegénységi bizonyítványt, hogy idegen nőkkel akar téged versenyeztetni, de rólad is, hogy egy ajándékot később visszakövetelsz.

2016. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
18%
De mi a jó ég olyan bántó ebben???? Féltékeny vagy az új nőre? Az exferjed is az övé, anya is szereti, tán még a lányod is - ez annyira zavar, emiatt teljes erőből utalni kell, meg csak egy albumba se kerulhettek. ... Nevetséges
2016. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
73%

Igaza van a kerdezonek!!!

Bar kivancsi nelek hogy a sok hozzászóló mit szólna ilyen helyzetben.

Persze hogy semmiség hisz nem,rólad van szo hanem a kerdezorol!!!


Es igen,nekem sem tetszene ha anyukám ilyen szemét lenne ne hogy mar (ex,ferjem barátnője)érjen annyit mint az e gyermekem!!!

Ha ilyen bunkó volt veled anyukad,akkor az sem,volt bunkó dolog hogy vissza vetted a fotoalbumot!!!!

Csaladi képekről szolt es nen szerető albumról.


Ez ugyanolyan mintha apukádnak,lett volna egy szeretője es a csaladi fotók,közé beteszed az apukád szeretojerol a kepet es ugy adod at annyukadnak mint karácsonyi ajándék mert hogy veled rendes,volt az a no es igen oda való,a csaladi képekhez. Biztosan anyukádnak se esett volna jo.

Kb,ilyen érvekkel elmagyaráztam volna hogy megértse mi is a baj fuggetlenul attol hogy az ex férjed kesobb jott ossze ezzel a baratnovel!!!

Akkor sem,illik a képbe!;

2016. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
27%

Bunkóság volt visszakérni. Miért is zavar, ha rak bele képeket másokról is?


"mi elváltunk, de ők anyuval azóta is tartják a kapcsolatot ugyanúgy"

Miért ne tennék? Hiszen az exed az unokája apja, akinek már van másik párja.


Te most egyedül vagy és féltékeny vagy a volt férjedre?


Nagyon kicsinyes volt a viselkedésed.

2016. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
78%
Tehàt itt senkit nem zavarna, ha az anyja kitapètàznà a lakàst az exe ùj nôjènek/pasijànak a kèpèvel. Aha... hihetô, de tènyleg...
2016. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
85%
Az engem nem érdekelne, hogy kit rak az albumba, de a saját anyámtól azt hallani, hogy egy idegent ugyanúgy szeret mint engem, meg az unokáját, az levinné az agyamról a gépszíjat. És tök mindegy, hogy ez az idegen az exférjem új csaja vagy a fodrásznéni. Nagyon megbántana vele.
2016. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
20%

17!

Nincsenek önértékelési zavaraim, úgyhogy nem érdekelne. Az ő dolga, felnőtt ember, azt csinál, amit akar.

2016. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
85%
Én nem értem... Meg vagytok huzatva? A saját lánya VOLT férjének az új nojerol van szo. Mit keresne az albumban? És ha anyukának olyan fontosak, csináltasson róluk külön albumot, bár elég betegnek tartom a dolgot. Nem tudom, hogy visszavettek volna-e az albumot, de övön aluli lett volna anyám reakciója.
2016. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!