Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez elfogadható magyarázat...

Ez elfogadható magyarázat anyukámtól? Elköltözök

Figyelt kérdés

a szüleim elváltak,én és öcsém anyunál maradtunk.a jelenlegi barátját nem bírjuk,mert egy idegbeteg..öcsémet megpofozta mert rossz jegyet kapott,az én dolgaimba is mindig beleszól.mintha direkt keresné,mibe köthet bele.

Leültem anyuval beszélni arról,hogy miért nem áll ki mellénk,miért nem véd meg.

azt mondta,ha nem tetszik,el lehet költözni apánkhoz. mi örökre a gyerekei leszünk,de pasikból már nem válogathat ebben a korban

:(((

L17


2016. jan. 17. 17:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

8-as, te nagyon ostoba ember vagy, aki a rózsaszín szrtól, amiben él, nem látja a valóságot... csak sajnálni tudlak érte, de hidd el, néha egyszerűen az a gond az emberrel, hogy él.

Engem is utált a mostohaanyám, pedig próbáltam segíteni, megfelelni neki, alkalmazkodni, de soha semmi nem volt jó, mindig talált valamit, amibe beleköthetett. Mindegy.


Kérdező: szánalmas anyád van, de ő legalább megmondta, hogy bocs, a pnám fontosabb, mint ti, gyerekek. Az én apám feleennyire sem volt gerinces, elrángatott a csajékhoz, és onnantól kezdve szrt a fejemre.

2016. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Anyaként nekem ez nem elfogadható.

Van az embernek igénye szexre is,párkapcsolatra is,de a gyerek az első!

2016. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"L17"

"igazából ennek a sztorinak már 7 éve.

akkor én a barátomhoz költöztem."


Bocs!

De 10 évesen költöztél a barátodhoz??!!

2016. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
már 24 vagyok
2016. jan. 18. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!