Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális viselkedés a szulok...

Normális viselkedés a szulok részérol? Ezt megengedhetik maguknak? L/21

Figyelt kérdés

Az egész sztorihoz fog kelleni az, hogy 400 euró a fizetésem, abból 60 euró a telefonszámla, muköröm, muszempilla, fitness, ruhák, kaja, busz kártyát töltögetni. Otthon lakom, sokat vagyok barátomnál, szuleim nem támogatnak anyagilag. 1 éve dolgozom.

Az egész ott kezdodött, hogy a bank idoközönként kuld elszámolást a számlámról postán haza, most január elején kuldtek. Tegnap apám nekem állít, hogy nincs egy fillér se a számlámon (460 euró volt rajta, azóta már több mert kaptam fizetést), és hogy biztos annak a f-nak adom a pénzemet (a barátomnak csak csunyábban fejezte ki magát, f betus szóval). Alapból már azt nem értem, miért kell felbontogatni más levelét? Nagyon felmérgesített, hogy így beszélt és kérdore von, miközben egy centet nemkapok toluk, és nem is kérek. Én reagálom túl, vagy ez teljesen beteges?


2016. jan. 19. 11:52
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
eszembe se jutott volna feljelenteni ot, csak annyit irtam jo tudni:) egyébként munkábol kapok még 70 euro értékben ebédjegyeket, és odaszoktam adni. tudom nem hu de nagy dolog, de szerintem ezzel is tudok segíteni
2016. jan. 20. 08:08
 22/22 anonim ***** válasza:

#20:

Becsületsértésnek minősül.

Hű, de vehemensen bizonygatod, amit nem is írsz jól.

Ha ez szabályos lenne, akkor vehetnék egy kamerát a kezembe, és sértegethetném az utcán az embereket, vagy a rokonaikat, nem?


Kérdező:

Természetesen nem azért fontos a levelezési magántitok / becsületsértés jogi oldala, hogy a bíróságra szaladgálj. Hanem hogy lássuk az eredeti kérdésedre a választ: "Én reagálom túl?" - Nem, ezt komolyan illik venni, tehát súlyos érzelmi zsarolásokkal volt feléd apud.

2016. jan. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!