Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti is mérgesek lennétek a...

Ti is mérgesek lennétek a szüleitekre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy gyerekkoromba nem volt semmilyen orvosi problémám és a szüleim körülmetéltek.

Nagyon kiváncsi lennék milyen lehet úgy szeretkezni, hogy nem vagy körülmetélve.

Azt nem értem, hogy miért kellett ezt tenni amikor tőlünk senki nem zsidó vagy vallásos.

18/F



2016. jan. 19. 21:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

#6 odaírtam hogy "valószínűleg"

Nekem benőtt,úgy hogy újra kellett lyukasztani :/

2016. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem 3 évesen metéltek körül, nem biztos hogy kellett volna, kitágult volna a szűk rész szerintem. Nem vagyok mérges s szüleimre. Így is nagyon jó szeretkezni. Szerintem a fityma inkább önkielégítésnél jut több szerephez.
2016. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 20. 19:36
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Higiéniai szempontból sokkal jobb körülmetéltnek lenni. Most olyan országban tartózkodok, ahol minden fiút körülmetélnek (kit vallási, kit higiéniai okokból), és itt nem ismertek egyáltalán azok a bakteriális fertőzések, amik Európában gyakran előfordulnak. A turistaövezetben egy európai férfi nemrég nemi szervi panasszal ment orvoshoz, az orvos nemi betegségnek nézte, pedig egyszerű gyulladás volt, csak errefelé annyira nem jellemző, hogy az orvos nem ismerte fel (jó, nem is volt annyira kompetens orvos), szegény turista aztán kínlódhatott a gyulladásával.
2016. febr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért nem mondanám - csak azoknak nagyobb a kockázat, akik képtelenek felhúzni a fitymájukat és megmosni alatta, amit meg lehet, mert nem tanították meg nekik otthon. Ha nekem fiam lesz, én biztos, hogy inkább tisztálkodni tanítom meg, minthogy megcsonkítsam a nemi szervét.
2016. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!