Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti megengednétek a 17...

Szülők, ti megengednétek a 17 éves lányotoknak, hogy a 20 éves barátjával aludjon?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen gyakran és hol, nálunk vagy nála?

Lassan 2 éve tart a kapcsolatuk.



2016. jan. 20. 23:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
25%
en a sajat gyerekemnek 2 ev utan biztos megengednem, mai vilagba az egyutt alvas nem egyenlo azzal mint regen. volt idoszak hogy nekem se engedtek meg szuleim, mikor 20 eves voltam megismerkedtem egy sraccal (24 eves volt) es 2 honap utan szerette volna hogy ott aludjak. persze en nemmertem mondani, hogy szuleim nemengednek, es csak annyit mondtam nem. a srac meg felreertelmezte es azt hitte nemakarok tole semmi komolyat, aztan mondta is hogy o ilyen kapcsolatot nemakar
2016. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Ha viszket, oldd meg napközben, de 17 évesen éjszaka még otthon a helyed.
2016. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

engem az zavar igazából, hogy nem bíznak meg bennem, pedig nem adtam rá okot, hogy ne tegyék.

mikor évente egyszer beteg vagyok, akkor is az van, hogy én biztos szimulálok és csak nem akarok suliba menni, és akármilyen rosszul vagyok, beküldenek. múltkor bebuszoztam, és a következővel mentem is haza, mert nem bírtam ott lenni, de ők akkor se hitték el...

2016. jan. 21. 13:11
 24/33 anonim ***** válasza:
43%

Ez nem bizalom kérdése! De még csak nem is a szextől való féltés, mert minden szülő tudja, hogy nem csak éjszaka áll fel...

Egyszerűen még nem vagy olyan nagy, hogy "összeköltözz" a sráccal, nekem is hüledezne a szemem, ha a lányom olyat kérne, hogy 2 naponta ott aludhasson. Az iskola az első!!!

Az meg a szülőnek szíve joga, hogy akar-e vadidegent kerülgetni a lakásában!

2016. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

nem kérném tőle, hogy két naponta. csak hetente egyszer, úgy, hogy ne kelljen emiatt vitatkozni.

mert megengedi, de előtte le kell vele nyomni egy 1-2 napos vitát, hogy ő most azt mondta nem, és azért nem mert nem vagyok 18 ezért azt csinálom amit mond, meg hogyha ezt megengedi, akkor majd rögtön azzal jövök h mindennap stb.

megkérdezem én a konkrét okát, de úgy tűnik nincs, mert mindig az a válasz, hogy amíg nem vagyok nagykorú ő mondhatja meg mi legyen, utána már nem

2016. jan. 21. 13:57
 26/33 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Ha 18 elmúlt, akkor dughat, amennyit akar, az ő felelőssége lesz minden. Addig az enyém.
2016. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
33%
Meg. Sőt, nekem is megengedték a szüleim annak idején.
2016. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
85%
De sok álszent válasz van itt. 2 év után teljesen természetes, hogy heti 1x ott alszol a barátodnál, vagy fordítva. Nem értem ezt a bánásmódot, amikor a leírtak alapján nem adtál rá okot. Hülyeségnek tartom, hogy valaki csak azért tartja vissza a lányát, mert még nincs 18. Attól, hogy valaki ezt betölti, még nem biztos, hogy agyilag/érzelmileg is felnőtt. Hülyeséget lehet csinálni 25 évesen is. És akkor a kérdés az: anyádnak csak addig vagy a gyereke, amíg 18 alatt vagy? Ha utána történik Veled valami, az nem számít, mert nem az ő felelőssége? Akkor már nem fogja érdekelni?
2016. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Erre én is kíváncsi lennék..

Mindig rugókról magyaráznak nekem, hogy a gyerek olyan mint a rugó, ha nagyon szorítod, elfáradsz és hirtelen elengeded, ha lazán tartod nem fér a kezedbe, és előbb-utóbb kicsúszik. Ezért a kettő között kell tartani. Ilyenkor kérdezem, hogy nem fáradtok el? De nem, ez szerintük így jó. Majd meglátjuk. Én már várom, hogy elteljen ez az egy év és onnantól nem kérek engedélyt, csak mondom, hogy elmentem, sziasztok. Hisz mindig azt mondják, hogy akkor már megtehetem...

2016. jan. 22. 09:37
 30/33 anonim ***** válasza:
12%
Persze hogy megteheted. De a felelősség is a tiéd.
2016. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!