Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti megengednétek a 17...

Szülők, ti megengednétek a 17 éves lányotoknak, hogy a 20 éves barátjával aludjon?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen gyakran és hol, nálunk vagy nála?

Lassan 2 éve tart a kapcsolatuk.



2016. jan. 20. 23:03
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Tudom. De nem vagyok olyan, hogy utána felelősségre kelljen vonni, nem csinálok én semmi rosszat :D csak kihasználom, hogy mostmár nem tilthatják meg
2016. jan. 22. 10:37
 32/33 anonim válasza:
54%

2 év után nem engedi? Sose gondoltam h vannak ilyen szülők:D Az én szüleim 15 éves korom óta engedték h a barátommal aludjak, DE csak ha távkapcsolat :D Egyik hétvégén én mentem a sráchoz, másik héten ő jött hozzánk és együtt aludtunk meg miegymás. De ha városon belül lakott a srác akkor dehogy aludhatok ott, meg ő minek jönne át hozzánk aludni. (Persze akkor és ott aludtam ahol akartam, ez nem szabott határt, csak a logikát nem értettem sose.)

Szerintem am örülj annak h foglalkozik veled, max ne a veszekedésre menj, tudd meg tőle h miért nem akarja engedni. A bulizás a baj? vagy fél h terhes leszel? vagy mi? Mindent meg lehet beszélni, sztem kérdezd meg tőle h miért.

2016. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Édes istenem ezt a sok "tiniidomárt", alias szülőknek nevezett idomítók.

Komolyan, mint az állatoknak, parancsolnak, sajátházambanlakszaztcsinálodamiténmondok banda.

Na szépek vagytok, mondhatom. Meg eza kisvárosikialszikkinél hülyeség.

Ez igen 21. század.

2022. aug. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!