Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek az egyetemista...

Engednétek az egyetemista gyereketeket dolgozni? Szorgalmi időszakban.

Figyelt kérdés

Otthon lakik, zsebpénzt már nem kap, úgyhogy szeretne elmenni dolgozni egyetem mellett,hogy legyen költőpénze.

Támogatnátok, vagy elleneznétek?


2016. febr. 3. 16:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%

Igen!

Felnőtt ember,menjen nyugodtan..én anno 14 évesen is jártam melózni suli mellett,meg nyári szünetbe végig

2016. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképpen támogatnám, hiszen később is jól fog jönni a munkatapasztalat. Főleg, ha nem kap pénzet a szülőktől.
2016. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelműen támogatnám.
2016. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%

Persze, hogy "engedném", főleg, hogy nem kap zsebpénzt.

Azért egy felnőtt embernek kell némi anyagi dolog.

2016. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%
most ez vicc, ugye? felnőtt ember, nem kell szülői beleegyezés ahhoz, hogy dolgozzon
2016. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%

Ez nagyban függ attól, hogy mit tanul. Vannak olyan szakok, amiket eleve marhára nehéz elvégezni (pl orvosi).

Bár a szüleid eléggé érdekesen kezelik.

Mit csinál, ha randira akar valakit hívni, vagy csak el akar menni sörözni a haverokkal?

Ha nem akarják, hogy dolgozzon, mert túlterhelné, akkor nem értem, miért nem adnak neki zsebpénzt...

2016. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%
Zsebpénzt már nem kap. Van bármi más választása a szerencsétlennek????
2016. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%
Fiam BME-re járt egyetemre. 2. évtől már dolgozott, igaz egy évvel elhúzódott a diploma megszerzése. Ahol dolgozott ott maradt egyetem elvégzése után is.
2016. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Andizsuzsi ***** válasza:
Igen, engedem.
2016. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
64%

"Otthon lakik, zsebpénzt már nem kap, úgyhogy szeretne elmenni dolgozni egyetem mellett"

Ellenezném, hadd dögöljön éhen. Vagy tanuljon rohadt jól, hogy a havi 20.000 Ft ösztöndíjból el is tudja tartani magát, fizetni a kolit, de ha már otthon lakik, akkor adjon belőle haza is.

-.-"


Ennyire idióták ne legyünk már... Fizetném a koliját, adnék neki zsebpénzt, és én lennék a világ legboldogabb apukája, ha tudna egyetem mellett dolgozni. Sőt, még jobban annak, ha az utolsó félévében is lesz munkája, hogy mire kikerül az egyetemről, biztos(nak tűnő) állása legyen és ne akkor kelljen kapkodnia állásért, főleg, hogy milyen nehéz találni. Menjen dolgozni, szakmai kiállításokra, tanfolyamokra. Nem árt, ha tapasztalatot szerez, milyen interjúzni, milyen a munkahelyi légkör. Sőt, megismerhet egy új társaságot. Hadd gyűjtse a pénzét, hogy tudjon venni magára pár dolgot, amit eddig nem engedhetett meg, hadd éljen belőle.

2016. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!