Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyűlölöm anyámat. Mit csináljak?

Gyűlölöm anyámat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elegem van belőle meg abból hogy folyton üvölt velem, bármi jót akarok csinálni mindig leüvölti a fejem. Apámmal is folyton ezt csinálja kivéve a drága lányainak nyalja a seggét. Mindig lejárat mindenki előtt, otthon közönségesen viselkedik. Ha bármit szólók egyből bunkó, szemétláda stb. vagyok. Ha kérek tőle valamit azt mindig hanyagolja, "elfelejti". Egyszer megelégelem és megfogom ölni. Mit csináljak, hogy megváltozzon, ne üvöltsön folyton?
2016. febr. 14. 20:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Ezt lemaradt.Mások előtt meg el játsza a gondoskodó anyaszerepet
2016. febr. 14. 21:01
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
tépd ki a szívét
2016. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Bírd ki. Ezzel nem csak te vagy/voltál így ebben az országban.
2016. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a hajam kihullik tőle már annyira zabálja az idegeimet
2016. febr. 14. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Hány éves vagy?
2016. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Amikor üvölt,öntsd szembe egy pohár hideg vizzel.

Akkor majd felébred a hisztijébõl.

2016. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 HaEv ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!

Vannak lehetőségeid megoldani a problémát - elsősorban a saját érdekedben. Nagyon fontos viszont, hogy hány éves vagy és hogy mennyire függsz a szüleidtől. A probléma leírásából úgy sejtem még fiatalkorú vagy.

Alkoholista anya mellett nőttem fel - az én megoldásom az volt, hogy megtanultam egy szakmát, amiről úgy gondoltam, jó lehetek benne, aztán elmentem dolgozni és kb. fél év múlva elköltöztem otthonról. Nagyon nehéz volt kibírni, ma is vannak önértékelési problémáim, pedig bőven felnőtt vagyok.

Egy azonban biztos: nem fogod tudni az anyukádat megváltoztatni soha - és nem is dolgod.

Ha jól értettem, nem az édesanyád... De lehet, hogy félreértettem, akkor bocs.

Ha egyik nap lesz egy kis türelmed, kérdezd meg tőle, hogy miért kiabál veled folyton. Talán ha ezt el tudjátok kezdeni, az segíthet neki és neked. De semmi garancia arra, hogy ez sikerül. Sajnos.

2016. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
55%
Én is hasonló helyzetben vagyok, bár, faterom megunta és lelépett... Anyám 'csak simán elmebeteg'... És még öt évet kell letöltenem vele egy házban... Nem mondanám, hogy tudok segíteni mert magamon sem tudok, de, ha még apád ottvan veletek addig igyekezz vele minél több időt tölteni
2016. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2016. febr. 15. 16:48
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, nem ismerem anyukádat, de veled is nagy gond lehet, ha ennyiért meg akarod ölni. Az a gyanúm, hogy okot adsz az üvöltésre. Szerintem sürgősen segítséget kell keresned, mert inkább te tűnsz elmebetegnek.
2016. febr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!