Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Két éve váltam el férjemtől,...

Két éve váltam el férjemtől, Fiam aki 21 éves most két év után nem akar velem találkozni, közölte, hogy én vagyok a felelős a család összeomlásáért. Egy és fél hónapja nem találkoztunk, nem válaszol leveleimre sem hívásomra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aki volt, van hasonló helyzetben az szóljon hozzá, anya és gyerek egyaránt.
2016. febr. 15. 18:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
az apja nem dolgozik, fűtése sem volt a télen, a gyerek segíti, munkát ad neki, a szomorú az hogy nem számol el tisztességesen a gyerekkel....szóval
2016. febr. 15. 19:05
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
És ezek után miért gondolja, hogy te hibás vagy bármiben is? Azért, mert nem voltál hajlandó tovább eltartani a férjedet?
2016. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

igen, ez jó kérdés

Tervezem hogy beszélek az apjával személyesen erről.

Szerintetek?

2016. febr. 15. 22:06
 14/21 anonim ***** válasza:
A fiad másfél hónappal ezelőttig tartotta veled a kapcsolatot? Váláskor költözött a nagymamához? Apuka is ott él? Mivel indokolta, hogy ezt gondolja? Előtte hogy látta az egészet?
2016. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Igen tartottuk a kapcsolatot, azt éreztem elfogadta a helyzetet,14 éves korától a szüleimnél lakik, az apja egyedül él a közös lakásunkban, aki áldozatként szerepel.

Én meg "Élem az életem" ők meg szenvednek.

2016. febr. 15. 22:41
 16/21 anonim ***** válasza:
mit szenved a nagyszülök nyakán élösködik, ha meg van olyan buta hogy 21 éves felnötként még mindig sajnál egy alkeszt az az ő baja
2016. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem értem. Ő 14 évesen elköltözött tőletek, akkor miért gondolja 7 évvel később, hogy miattad ment tönkre a család?

Egyáltalán miért nem veletek lakott?

2016. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd őt békén. Ez a legtöbb amit tehetsz, és a kapcsolatotoknak is ezzel teszel a legjobbat. Így lehet, hogy egy idő után megbékél veled, és újra keresi majd a társaságod. Ha viszont folyamatosan zaklatod azzal csak azt éred el, hogy végérvényesen kizár az életéből.
2016. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
20%

ha anyád telefonál azért az nem zaklatás

21 éves felnött férfiről beszélünk nehogy már neki álljon feljebb mert az anya elhagyott egy alkeszt

pláne úgy hogy a nagyszülei nyakán élösködik

2016. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
ami pozitív hogy a gyereknek jól működő saját vállalkozása van.
2016. febr. 16. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!