Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek a szüleimmel?

Mit kezdjek a szüleimmel?

Figyelt kérdés

A problémám, hogy folyton gyilkolóznak, ha kicsit telefonozhatok. Nem vagyok egy lázadó hülyegyerek, csakhogy ez már sok. Nemhogy éjjel a szobámból is kiveszik, folyton kunyerárják ha nálam van mintha ezzel emberek ezreinek ártanék. Amúgy mellette könyvet is sokat olvasok szóval ezzel sem takarózhatnak. Nem 5 órát akarok telefonozni csak MAX!2-őt beosztva. Ha beteg vagyok szinte meg sem kapom a telefonom. Pedig látom más is a Facebookon h beteg, és amikor megmondja ezt az anyjának, akkor annak nem az az első gondolata, hogy elvegye a telefonomat...

Segítsetek! :-( Akinek meg rossz a kedve, az ne ide jöjjön oltogatni...



2016. febr. 17. 14:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

MONDOM AKINEK ROSSZ A KEDVE VAGY ÉRTELMETLEN VÁLASZT TUD ADNI AZ NE IDE JÖJJÖN!

Te most csak trollkodsz vagy tényleg ilyen hülye vagy?

2016. febr. 18. 11:13
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem rossz, a kedvem, kérdező. Nem az én telefonomat vették el, hanem a tiédet. Ha az enyémet vették volna el, nem rancognék, mert nem vagyok rágyógyulva egy szar telefonra. Ezer egyéb dolog van az életben, ami érdeklődésre tarthat számot. Vannak barátaim, van munkám, van feleségem, vannak gyerekeim, és veled ellentétben még fogalmazni is tudok. Most akkor ki is a hülye?
2016. febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Kérdező ... Olvasd már el légyszíves a kérdésedet, mert teljesen értelmetlen.Ne másokat szidj azért mert nem tudsz 2 értelmes mondatot leírni...Ne csodálkozz, hogy nem értik meg ha kb. csak kitalálni lehet mit akarsz.
2016. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ki nem tud foglamazni?

Persze akkor hogy a picsba nyertem fogalmazási versenyt?

Hogy a picsba vagyok majdnem ötös tanuló... akkora szánalom vagy.... probalj meg viselkedni

Meglátják a gyerekeid miket irogatsz milyrn példàt látnak😌😋

2016. febr. 22. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!