Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám "19 éves kislány"ként...

Anyukám "19 éves kislány"ként emleget mások elött. Mikor fogja abbahagyni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 07:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
13%

Semmivel sem leszel kevesebb, vagy éppen kisgyerek mások szemében, ha az anyukád kislányaként emleget.

Nem hiszem, hogy ezzel a jelzővel leminősítene az édesanyád.

Számodra mi a zavaró ebben a jelzőben?

2016. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
37%
Te meg hívd őt 55 éves öreganyámnak :D
2016. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Andizsuzsi ***** válasza:
19%
Én 48 éves vagyok, és engem is kislányomnak hív az édesanyám. Remélem, még sokáig.
2016. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Ne hívjunk már egy 19 évest felnőttnek. :) Amúgy meg menj el dolgozni. Akkor esetleg más sem fog kislányként nézni rád, attól anyud még igen. lehet, hogy nem vagy túl fejlett.. anyám engem 20 éves koromban már szar manusnak hívott, örülj neki, hogy téged még babusgatnak.
2016. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
58%

"Ne hívjunk már egy 19 évest felnőttnek. :)"


Miért ne hívjunk? Elméletileg már egy éve az, az pedig hogy valaki későn érő típus és még harminc évesen is gyerekes, az csak egy dolog.

2016. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
41%

Az én lányom még 10 éves sincs, de már évek óta úgy emlegetem mások előtt (akkor is, ha ő nincs jelen), hogy a "nagylányom". Egész egyszerűen mert érett, felelősségteljes nagylánynak igyekszem nevelni, és ő ezt kifejezetten értékeli.

Szerintem egy szülőnek semmibe nem telne a "kis" jelzőt nagyra cserélni, és ezzel megtisztelni a saját gyermekét.

2016. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ezzel semmi gond, nem attól leszel nagy vagy kicsi,hogy anyud hogy emleget. Múltkor anyósom felhívta a párom: "Na szia baba!"

Hozzáteszem a párom egy 26 éves,érett,felnőtt férfi akinek 3 héten belül lesz tényleg egy babája. :))

Nem zavarta ez a megszólítás, de miért is zavarná? Ettől pont ugyanannyira komoly ember marad. :)

2016. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak megszokás, engem nagyapám hív "kisfiamnak" pedig 19 elmúltam. Csak hát bennük még él a kép a kisgyerekről :)
2016. febr. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!