Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy reagálnátok, ha...

Szülők! Hogy reagálnátok, ha a lányotok elmondaná, hogy megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Egy ideje pszichés problémáim vannak, pánikbetegséggel, személyiségzavarral, evészavarral kezeltek. A szüleim sosem értették mitől lettem ilyen. Viszont 16 éves voltam, amikor egy szinte ismeretlen sráccal megtörtént a dolog...Csak, hogy ne kérdezgessetek annyit leírok, hogy egy buliba találkoztunk és még az este folyamán elmentem vele "sétálni" és így történt egy eldugottabb helyen. (tudom, hogy buta és felelőtlen voltam, de a kérdésem nem erről szól) Most 19 éves vagyok és eljutottam arra a pontra, hogy elmondjam a szüleimnek, akik annyit mondtak rá, hogy az első senkinek sem jó meg, hogy ne gondoljam, hogy emiatt vannak pszichés problémáim stb. Részben örülök, hogy nem sajnálkoznak és nem veszekedtek érte, de valahogy nem erre számítottam. Annyira szánalmasnak érzem magam, hogy ha ez tényleg ennyire jelentéktelen mégis, hogy viselhetett meg...
2016. márc. 6. 00:16
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nem szeretném, ha veszekednétek! Tudom mi történt, azt is, hogy hogy életem meg, viszont magyarázni és bizonygatni semmit nem szeretnék és nem is fogok. Nem ez a célom, az illetőt sem szeretném börtönbe juttatni, "megbüntetni" sem, attól nekem valahogy már nem lenne jobb és a kérdés sem erről szólt.
2016. márc. 7. 09:45
 22/27 anonim ***** válasza:
9%

"az illetőt sem szeretném börtönbe juttatni"


Ha 3 év gondolkozás után jutottál el odáig, hogy téged akkor "megerőszakoltak", akkor nehéz lenne ilyen távlatból ezt bizonyítanod.

Természetesen ezt itt elhisszük neked, de a rendőrségen azért biztosan megkérdeznék, hogy miért is nem fordultál azonnal hozzájuk egy látlelettel a kezedben, és mit is akarsz tőlük 3 évvel az esemény után??!

Na meg ennyi idő után hogyan is szeretnéd ezt bizonyítani?

Bemondásra??

2016. márc. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%
A szüleidnek nem tűnt fel semmi utána? Csak mert egy megerőszakolt lányon általában elég durva külsérelmi nyomok is vannak...
2016. márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
32%
életedben egyszer szexeltél részegen egy buliban és évekel késöbb kitalálod hogy erőszak volt röhejes vagy
2016. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Ha válaszoltok, akkor a kérdésre, vagy pedig ott van a vissza nyíl:) Mivel már előttem is írtátok, hogy nem tudom bizonyítani a további félreértések elkerülése miatt leírtam, hogy nem is ez a célom. Majd ennek ellenére kiokosítást kapok arról, hogy úgysem tudom bizonyítani.

Nem igazán voltak nyomai mivel nem lettem megverve vagy ilyesmi, meg utána a nagyszüleimhez mentem (oda szoktam bulik után, mert közelebb laknak a belvároshoz) szóval ott volt időm rendbe tenni magam mielőtt hazajövök.

2016. márc. 9. 20:23
 26/27 anonim ***** válasza:
36%
Ne haragudj, de szerintem sem ez az "eroszak" a te igazi bajod, hanem vmi mas.
2016. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem is. Akit megerőszakolnak az nem ilyen lesz után, hogy nyugodtan éli tovább a napjait.
2016. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!