Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utálnak minket ennyire...

Miért utálnak minket ennyire a szüleim?

Figyelt kérdés

Én és a nővérem mintha nem is tartoznánk a családba.

A szüleim csak a bátyámmat szeretik, ahogy a nagymamám is aki velünk él.

Velünk állandóan durván beszélnek, olyan dolgokat mondanak ami nagyon rosszul esik.

A bátyám ma azt mondta ne együnk az ételből amit az anyám főzött, mert sajnálja tőllünk amire a szüleim egy szót sem szóltak inkább helyeseltek.

A kiadásokba mi is bele adunk ahogy az ételbe is, de mintha csak ingyen élnénk úgy viselkednek.

Ha vesznek valamit a közös kasszából meg sem kérdeznek minket, mi a véleményünk róla, de ha a spórolt pénzünkből venni akarunk valamit azt nem lehet...

El akarunk költözni a nővéremmel, hisz itt ember számba nem vesznek.

Sajnos alig van félretett pénzünk, és mind a ketten olyan helyen dolgozunk ahol nem sokat keresünk.

Mint a ketten másik állást keresünk, de itt már úgy érzem egy percet sem bírok tovább.

Nem értem miért nem szeretnek, csak ahogy ők fogalmaznak megtűrnek...


2016. márc. 6. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok?
2016. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már "idősebbek" 20 és 26 a nővérem eddig azért nem memt el, mert nem akart itt hagyni amíg suliba jártam.
2016. márc. 6. 12:41
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerű: Mert lányok vagytok.

Itt is hasonló a helyzet.:/

2016. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Es a batyad?

Dolgoztok? Suliztok?

2016. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Miért nem ültök le a szüleitekkel beszélgetni? A bátyádat hagyd ki szerintem... Ott elmondhatják, hogy mit tettetek, amiért ezt a bánásmódot "kiérdemeltétek"... Ha ott is támadnak, jelentsétek be nyugodtan, hogy elszeretnétek költözni emiatt... Nem tudom, nem ismerlek titeket, és azt sem, hogy hogyan reagálnak.. Viszont nincs olyan sok pénzetek, de ha ketten összefogtok, sosem maradtok egyedül a nagyvilágban.. .Engem a nővérem nevel, mert a szüleim nem alkalmasak rá. Nagyon összecsiszolódtunk, és már semmi pénzért nem hagynánk el egymást... Szorosabb lesz a kapcsolat. Illetve vannak kiadó szobák, ott kibéreltek egyet vagy kettőt, és már nem is kell olyan sokat fizetni...:) 20-25 ezer ft egy szoba. Nem vészes, de csak akkor költözzetek, ha tényleg ilyen tarthatatlan az állapot...


15/L

2016. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolso: melyik varosban?

Mert Budapesten egy szoba 40-50 ezer forint...

2016. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze másokkal hárman-négyen.
2016. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak Budapesten 25.000-ért is.

Csak keresgélni kell..

2016. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valami munkasszallon legfeljebb.
2016. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
sulira hivatkozva x évig nem dolgozni aztán filléreket bedobni a közösbe elég idegesitő lehet ingyen éltek
2016. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!