Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utálnak minket ennyire...

Miért utálnak minket ennyire a szüleim?

Figyelt kérdés

Én és a nővérem mintha nem is tartoznánk a családba.

A szüleim csak a bátyámmat szeretik, ahogy a nagymamám is aki velünk él.

Velünk állandóan durván beszélnek, olyan dolgokat mondanak ami nagyon rosszul esik.

A bátyám ma azt mondta ne együnk az ételből amit az anyám főzött, mert sajnálja tőllünk amire a szüleim egy szót sem szóltak inkább helyeseltek.

A kiadásokba mi is bele adunk ahogy az ételbe is, de mintha csak ingyen élnénk úgy viselkednek.

Ha vesznek valamit a közös kasszából meg sem kérdeznek minket, mi a véleményünk róla, de ha a spórolt pénzünkből venni akarunk valamit azt nem lehet...

El akarunk költözni a nővéremmel, hisz itt ember számba nem vesznek.

Sajnos alig van félretett pénzünk, és mind a ketten olyan helyen dolgozunk ahol nem sokat keresünk.

Mint a ketten másik állást keresünk, de itt már úgy érzem egy percet sem bírok tovább.

Nem értem miért nem szeretnek, csak ahogy ők fogalmaznak megtűrnek...


2016. márc. 6. 12:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem járok már suliba csak eddig azért nem jöttünk el mert én iskolába jártam és csak rész munkaidőben tudtam dolgozni.

A nővérem velem maradt, nem mert egyedül hagyni velük.

Azok a fillérek a fizetésünk jóval több mint fele, és mi legalább beleadunk a közösbe a bátyám nem mégsem gond.

De mindegy ha minden igaz lesz helyünk ahova mehetünk.

2016. márc. 7. 17:01
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
a bátyád nem akar 2 felnött nöt eltartani
2016. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
lehet olcsóbban budapesten szobát bérelni, csak nem a váci utcában kell keresgélni.
2016. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!