Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anyukám...

Mit csináljak ha anyukám "takarítás" mániás?

Figyelt kérdés
Amikor anyukám otthon van akkor mindig takarit és midig azt mondja hogyén is segitsek (én alapból nem vagyok egy lusta gyerek) de amikor már napi 2 órát kell takaritanom akkor már kezdem megunni. Pl ma hazajöttem a suliból és elkezdtem tanulni mikor anyukám hazaérkezett akkor azt mondta takaritsam ki a szobámat (minden nap ki kell talaritanom) én pedig mondtam neki hogy nekem még tanulnom is kéne nehogy rossz jegyet kapjak (matekból) de ő azt mondta hogy őt nem érdekli hanyast kapok csak takaritsam ki a szobámat. Én abban szeretnék tőletek segítséget kérni hogy esetleg hogyan hozhatnám rendbe anyukámat mivel ő nem látja be ezt a "mániáját". Ezzel az a legnagyobb problémám hogy miatta romlanak a jegyeim és ő ezt nem akarja belátni. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. márc. 9. 20:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó válaszoló, remélem, nem gondoltad komolyan, amiket írtál. Mert az "korrekt", hogy hazudik a saját anyjának, meg ellopkodja a takarítószereit, mint valami óvodás. Könyörgöm, nőjünk már fel!


A kérdező MEGOLDÁST keresett, és ha egy ilyen realitásérzék nélküli szülőre ő maga nem tud hatni egy ilyen létfontosságú területen, muszáj egy szakember segítségét igénybe vennie. Nem azt javasoltuk, hogy mondjuk a barátnője síkhülye anyját kérje meg, hogy menjen át és jól mondja meg neki a magáét...

2016. márc. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!