Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sokan miért viszik magukkal a...

Sokan miért viszik magukkal a gyereküket kulturális programokra mikor a gyerek halálra unja magát ott?

Figyelt kérdés
Például városnézésre, múzeumba, stb. Miért akarnak rosszat a gyereknek? Ha van lehetőség miért nem passzolják le az anyóshoz.
2016. márc. 15. 09:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként merre van a kérdező?

Kíváncsi lennék rá például, hogy a kérdését ismerősei ihlették, vagy idegenek, akiknek nem láthat bele a lehetőségeibe.


Egyébként miért is nem járhat az ember saját városában múzeumba? Én a fővárosban nőttem fel, itt vannak múzeumok, és jártam itteni múzeumokban. Igaz, nem festményeket meg szobrokat néztünk, arra a szüleim sem vevők, inkább ott volt a Vajdahunyad Vár, a Közlekedési Múzeum, egyszer volt egy húsvéti tojás kiállítás, ahol még pár technikát be is mutattak. Ezek nekem is érdekesek voltak.

2016. márc. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
75%
A fővárosban járhatsz is, de a lakosság 80%-a nem ott él. A kisvárosban ahol én felnőttem, csak a helytörténeti múzeum volt. Ott voltam is egyszer, kb. 5 perc alatt végig lehet járni, változás meg nem várható benne sok a következő 50 évben. Persze voltam múzeumokban a megyeszékhelyen.
2016. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 TappancsMancs ***** válasza:
0%
Igen az csak példa volt hogy pl fiúknak fegyverek és ilyenek, lehet bármi ami érdekli a családot. Jó más példákat mondtak a válaszolók. Igazából minden tud érdekes lenni. Én csak azt utáltam amikor kisgyerekként a festményeket kellett muszáj volt végig nézni, az egyéb dolgok jobban tetszettek. Most van amúgy valami space kiállítás - csak úgy mondom. :P
2016. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!