Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is korai a költözé...

Szerintetek is korai a költözés? Jogos amit anya csinál?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok,vidéken éltem eddig a családommal,volt munkám,jó is volt a fizetés és minden,de már untam itt élni.Múlt héten szerdán elmentem egy állásinterjúra Pesten,ez volt az első hely ahová beküldtem az életrajzom próba cseresznye alapon,és hívtak,elmentem,megkaptam.Pénteken mentem még egy kört,sikerült kivennem egy nagyon jó kis albérletet,nagyon tetszik,és árban is egész jó.Amint hazajöttem (még szerdán) boldogan újságoltam a családnak,hogy 16-ától új munkám van Pesten.Apa örült neki,a húgom is,de anya kiakadt.Szerinte túl korai elköltöznöm,és kár a spórolt pénzem kaucióra meg ilyesmire elszórni,mi lesz ha nem válik be a munkahely stb. stb. Én elmondtam neki,hogy nagyon szeretem őket,de felnőtt vagyok,saját életet szeretnék élni.Azóta nem áll velem szóba.Ma lesz egy kis búcsúvacsora,9-kor indulok fel Pestre.Azt mondta ő el fog addig menni itthonról.Próbáltam kérdezgetni,hogy hogy kell vezetni egy háztartást de persze nem segít.Apa nem ért hozzá,a húgom meg csak főzni tud.Hogy békítsem ki anyát?Hogy éljek egyedül mikor semmihez nem értek úgymond?Pl. a lakás bútorozott de olyanok hogy porszívó,vasaló járnak amúgy hozzá?Egyáltalán a parkettát porszívóval kell tisztítani?Hogy kell vasalni?Hogy kell a konyhát meg a fürdőt kitakarítani?Az ablakokat milyen időközönként kell tisztítani és kívül is?Mosni hogy kell?Mit kell tenni a mosógépbe,és színfogó cucc használata mellett moshatok mindent egybe?Fogalmam sincs semmiről,még a vizet is odaégetem és nincs aki megmondja mit hogyan.
2016. márc. 15. 10:43
1 2
 11/11 zombienyul ***** válasza:

18 évesen költöztem el otthonról és pontozzatok le, hülyézzetek le, de esküszöm, hogy majd csak a rántott hús receptjét is gugliztam! Én is "haraggal" váltam el anyától, így muszáj volt egyedül belelendülnöm, két-három hét alatt viszont kibékültünk és azóta, annyi hülyeség miatt kerestem már telefonon, hogy az borzasztó.


Ne aggódj nem vagy reménytelen, majd belejössz.

2016. márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!