Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Drasztikus vagy helyes az apa...

Drasztikus vagy helyes az apa cselekedete?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm története.


Érettségi után,nem talált melót,illetve talált,de vagy kilépett gyorsan vagy kirúgták. Elkezdett zülleni,pia,cucc,balhék. Ez így ment 2-3 évig,majd az apja egy napon,mikor az anya elment dolgozni belépett a srác szobájába. Egyik kezében egy nagy boríték meg egy toll,a másikban egy vizes törcsi. Lerakta a tollat és a borítékot,majd szólt a fiúnak,hogy felállni,majd amikor az felállt ököllel arcon csapta. A srác feltápászkodott és ki akart rohanni,de az apja elkapta és az ágyra dobta. Ezután az arcába vágta a törcsit és közölte vele,hogy a borítékban lévő papírokat töltse ki,vagy csomagoljon.


A srác kitöltötte és 2 hónappal később már egyenruhában volt. Ennek lassan 7 éve,és azóta is Isteníti az apját.



2016. márc. 17. 12:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Drasztikus és egyben helyes is, kivéve az ütést, azt nem kellett volna
2016. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Semmiképp sem helyes, az erőszak mint nevelési eszköz elfogadhatatlan.


Nem azt mondom, hogy egy "ingyenélő" felnőtt gyereknek néha ultimátumot kell adni, hogy észhez térjen és a saját lábára álljon, de ez a másik véglet.

2016. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
szomorú, hogy ilyen sok fogyatékos szülő létezik
2016. márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
30%
hülye história de azért jó! 😭 főlleg,ha igaz és ilyen egyszerűen mükődött.
2016. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
itt nem csak az ingyen-élésről van szó, hanem a fiú egy balhés drogos alkoholista lett és az apja úgy döntött nem hagyja, hogy: jobb esetben börtöntöltelék, rosszabban halott legyen a fia... én úgy gondolom helyesen cselekedett, ebben az esetben hogy behúzott egyet neki én még ezt is megértem... hogy miért isteníti az apját? - megmentette - visszaadta az életét! kidobhatta volna az utcára is...
2016. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, a srácnak tényleg kellett egy ekkora "pofon" az élettől, de ez az egész vizes törcsivel pofáncsapás meg ököllel verés már túl sok, túl drasztikus. Nem a katonaságban vagyunk, ahol egymást csicskáztatjuk, hanem a családban... sztem az is épp elég hatásos elett volna, ha kivágja a cuccait az ajtó elé, és az orra alá rakja a papírokat.
2016. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Megható sztori, kár, hogy kitalált.
2016. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

Drasztikus és helyes. Megmentette a fiát. Vannak ilyen emberek, akik kiprovokálják a fizikai "bántalmazást", és ez kell nekik a továbblépéshez...

Ugye igaz a történet, nem csak kitaláció?

29N

2016. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha tényleg megtörtént, akkor helyes, de nekem az a gyanúm, hogy kamu az egész.
2016. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%
Ha kamu akkor nagyon kreatív.
2016. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!