Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek bennem van a hiba?

Mit tegyek bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
En 13L vagyok anya 48, anya semmit se csinal otthon csak facezik meg jatszik... En ra szolok h takaritson ossze mert tanulnom kell a nagy bolgozatra es monta h nm ő dolga takaritsak ossze ugy is ritkan takaritok de ő semmit se csinal csak foz...(nagyon ritkan) ma folhovtam ot es mondtam neki h beszeljen az osztajfonokkel mert ossze tortek a telom (az iskola bufebe dolgozik) es mondta h ne idegesitsem ezzel oldjam meg magam mert nm erdekli h mi tortenik velem,ha raszolok h pl takaritson mosogasson tegyen el maga utan mindett akkor altalaba mindig sir mert nem az "en dolgom" de agy anyanak nm az a dolga h mosson fozzon takaritson? Meg tegnap megvert mert nm tudtam a kabatjan folhuzni a zibzart}(nm tom h kell irrni) na ez mormalis? Mit csinaljak?mar ha hozzaszolok is ideges
2016. márc. 18. 12:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A háztartás vezetése mióta a tinik dolga? Ja persze,mióta ilyen lusta szülők vannak. Max a besegítés a dolga, heti 1-3 alkalommal, plusz a saját szoba rendben tartása. De a lusta szülőknek lehet ezt magyarázni,úgyis legyintenek az egészre. És most ne jöjjünk a régen így-úgy dolgokkal. Régen az akkor volt. Még régebben meg még csak iskolalátogatási kötelezettség sem volt,de ha még régebbre megyunk vissza,akkor meg egyenesen eladták a gyerekeket cselédnek, szóval ez egy butaság. A mai elvárások mellett a gyerek dolga a tanulás,így is reggel fél8tól délután 14-15-16 óráig suliban vannak, ez kitesz kb egy teljes munkaidőt, utána meg van házi feladat,tanulni való. Egy gyerek terhelhetősége azért nem ugyanakkora,mint egy felnőtté,szülőként tessék ezt felfogni és megérteni.
2016. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!