Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti mit szólnátok...

Szülők ti mit szólnátok hozzá, ha a 14 éves fiatok, aki most lesz 15 éves azzal állna elő, hogy a szülinapján inni szeretne a haverokkal?

Figyelt kérdés
1 liter pálinkát, olyan 7 15-17 évesek.

2016. márc. 20. 18:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
72%
Én az ötöst támogatnám. Öcsémék osztályának hegyi bulijára mentőt kellett hívni, inkább jöjjenek át a haverok, sütök nekik pl sörkiflit, veszek sört, kóstolják azt először, aztán ha bírják, egy fél kupica pálinkát is kaphatnak. Ha inni akar, úgyis elmegy és vesz magának piát, amikor én voltam 15, az egyik haverom 180 cm körül volt, idősebbnek nézett ki, simán kiadtak neki piát is, cigit is. Inkább szem előtt kezdje az iszogatást, legalább ott vagyok, ha baj van. Azért azt senki ne képzelje, hogy a 15 éves kisfia nem iszik néha, csak azért, mert otthon is csak málnaszörpöt kap. Nagyon durvák tudnak lenni a mai fiatalok.
2016. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Proli család lol. Hát én ezt kikérném magamnak, ugyanis én ennyi idősen már bőven eljártam inni a barátaimmal, pedig egyáltalán nem proli a családom, mindkét szülőm diplomás, és, ha minden jól megy, én is az leszek. :-) Na de ennyit erről.


Én megengedném, felesleges tiltani. Ha nem engeded meg, akkor is csinálni fogja, csak úgy, hogy te ne tudd meg. Pl. ott alszik egy olyan haverjánál, akinek engedékenyek a szülei, aztán másnap hazabattyog, mintha mi sem történt volna.

2016. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!