Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is van, aki utálja a...

Más is van, aki utálja a saját anyját? én igen, de mégis hogy fogadjam el, ha folyton belém rúg?

Figyelt kérdés

sosem voltam jóban az anyámmal, már évek óta próbálkozom, gyúrok azok ,hogy javítsak a kapcsolatunkon... a bökkenő csak az ,hogy ez nem egy oldalú dolog, neki is tennie kellene a jobb kapcsolatért.. de én meg pont úgy érzem , mintha, ő nem a jobb kapcsolatra gyúrna, hanem a rosszabbra... én hiába igyekszem, elnézem a hülyeségeit, és ennek ellenére is próbálok közeledni felé, de mindig hátba szúr még egyszer és még egyszer.... És nekem már elegem lett, megutáltam a saját anyámat.

Én próbáltam közeledni felé, de én úgy látom ez felesleges, mert ha ő nem változtat, akkor sajnos a kapcsolatunk ilyen marad, vagy még rosszabb lesz. Már annyi fájdalmat okozott nekem, hogy most nagyon haragszom rá. Olyan, mintha szándékosan akarna rosszat a saját anyám... én már nem tudom őt szeretni.


Azt szeretném kérni ,hogy rossz indulatú, kötekedő válaszolók ne írjanak! Köszönöm!


2016. márc. 21. 14:10
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem mondjuk nincs bajom anyámmal, persze nála is elmennek otthonról néha. Anya anyja viszont... Hát az valami borzalom. 40 évig zsarolta anyum érzelmileg és lelkileg egyaránt még anya az USA-ból is hazajött, mert mama mondta neki hogy meg fog halni, mert a papám megöli... És persze hazajött mert hát mégis csak az anyja... A nagyanyám egy hihetetlen manipulatív személyiség, el is költöztünk három éve és már majdnem mi is megbolondultunk nagyon utáljuk... Bár most ott van a nagyapám és ő elviseli mert hát már 50 éve együtt vannak szóval kénytelen.... De szerintem szard le nem ér annyit hogy tönkre tedd magad emiatt és ezen rágódj.
2016. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló! nagyon sajnálom, hogy ez történt veled! És apukád nem élt veletek? vagy ő hagyta ,hogy hajléktalan legyél?

Hát a szüleim engem is kiakartak tenni, volt ,hogy utcán aludtam 16,17 évesen is....

amikor ki akartak tenni engem, akkor beszéltem apámmal és sikerült vele kompromisszumot kötnöm... de ha apám nem lenne, valószínűleg hajléktalan lennék én is.

Nagyon elszomorító ilyeneket olvasni, hallani, nem értem, hogy lehet valaki ilyen a gyerekével????

Komolyan, egy anya csak addig anya ,amíg 18 év alatti a gyerek???? csak addig vállalt gyereket, csak addig szülte meg??? milyen dolog lemondani a gyerekről?

engem is sokat vert az anyám,azt mondta, hogy nem vagyok a lánya, és még sok szépet mondott nekem, én nem tudok neki megbocsátani.. most utálom, talán később, mikor rendeződik az életem, már elfogadom és nem fogom utálni. De míg vele élek, és folyamatosan bánt, és visszahúz, addig csak utálni tudom és haragudni tudok rá...

2016. márc. 21. 16:41
 13/14 A kérdező kommentje:

utolsó előtti válaszolónak írtam ,aki írta ,hogy az anyukája kitettet 18 évesen...

bocsánat ,hogy félre írtam már megint,

2016. márc. 21. 17:33
 14/14 anonim ***** válasza:
Édesapám a világ másik végén dolgozott nagyon ritkán jött haza, és mikor már hazajött rendezôdött az életem. Ô sem ajánlotta fel,hogy költözzek hozzá. Na de C''la vie! Ilyen az élet. Ne félj én megbocsájtottam, de nem felejtettem el a tetteiket. S hál istennek sikerült felépülnöm nagy ára volt, mert 2x vissza kerültem pár napra a szállóra,mikor elvesztettük a munkánkat. De ez csak kezdeti mehézség. Menni kell, menni kell! Ne hagyd magad!!
2016. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!