Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utál a saját apám?

Miért utál a saját apám?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy furán hangzik de így van. Semmi rosszat nem tettem ellene, sőt világ életemben rajongtam érte. Mindig kitünő tanuló voltam de mindig úgy nézett rám, hogy: "Vajon mennyit fizetett azért a jegyért?" Hobbim az írás és videózás, de ha odaadtam neki egy irományomat csak a hibákat sorolta fel benne. Ha pedig videót mutattam gyakorlatilag az egészet végigbeszélte egy teljesen más témáról, aztán mikor vége lett egy szó nélkül visszatért a keresztrejtvényéhez. Mindig kiabál velem és semmi nem jó neki amit csinálok, ha a lelkem is kiteszem az se jó. Miért?

2016. márc. 28. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:

1. NEKED kell tudnod!

2. ŐT kérdezd!

3. Ő az apád? 100%?

2016. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

18/l

Ő nem beszél velem. Nekem mint mondtam fogalmam sincs és igen 100%, hogy ő az.

2016. márc. 28. 17:22
 3/9 A kérdező kommentje:
Már mint ha beszél abbólan nincs köszönet mert nem tud normális hangnemben beszélni velem.
2016. márc. 28. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Van testvéred?:)
2016. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet az a baja, hogy amikor megszülettél fiút várt és nem lányt??
2016. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen van egy öcsém. Természetesen ő töjéletes.
2016. márc. 28. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:

A kisebb testvér a kedvezményezett,legalábbis a nagyobb úgy érzi,ez elég általános.

komoly megfelelési kényszer lehet benned apád miatt,ami nem szerencsés.

Annyit tudok mondani,magadnak állíts fel egy mércét,ahhoz igazodj,tudom nem egyszerű...

Aztán,ahogy teheted,önállósodj.

Mást nem tudok mondani,fel a fejjel:)

2016. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem utál, csak nem az a tipikus családapa :)

A videóidat azért nem nézi meg figyelmesen, mert nem érdekli őt ez a téma. Mondjuk, mint szülő, ha unja is végig kéne nézze...

A szövegből azt vettem ki, hogy apád maxialista, azért nem tudsz neki megfelelni.


Sok sikert!

2016. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ideje "önállósítani" magadat. Ez nem azt jelenti hogy elhagyd az apádat, csak nem osztasz meg vele dolgokat, kevesebb ügyedbe avatod be. Ettől még lehetsz hozzá kedves és a lánya maradsz, de érezze -ha egyáltalán észre veszi- hogy te már nem vagy olyan "kislánya" aki mindent elmond és megoszt vele. Hidd el, ha igazán szeret, ő fog kérdezgetni és hiányát érzi hogy már nem hall tőled olyat és annyit mint azelőtt. Az öcsédre ne irigykedjél, ő fiú és sajnos az apák nagy része fiúpárti, ha két neműek a gyermekei. Én is lány és fiuk apja vagyok, átéltem velük hideget és meleget, van tapasztalatom. Nehéz az emberi természetet kiismerni, még ha közeli rokonról van is szó. Légy vidám, és próbálj naplót írni, vagy ha van olyan közeli barátnőd, neki elmondani amit apádnak mondtál eddig el. Tudom hogy nehéz a fiataloknak elviselni a szüleiket és képzeld attól függetlenül hogy én is apa vagyok meg tudom érteni őket. Inkább én hallgatok ha látom hogy rossz passzban vannak, vagy szó nélkül megteszem amit már ők mondani sem mernek, csak hogy elviselhetőbbé tegyem a kapcsolatunkat. Néha engem is undoknak tart a lányom, aztán kibékül velem. Ez így megy egy ideje, de hát ilyen kórban van, nekem meg el kell viselnem -panasz nélkül. Fel a fejjel, az élet mindet megold, csak jól kell hozzáállni a nehézségekhez. Ha akarsz írj priviben.
2016. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!