Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek most már másképp...

Szerintetek most már másképp tekint rám anyukám? ://

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy kis mentális problémám. Nem tudom pontosan mi, mert nem voltam még pszichiáternél. Tegnap anyum tanúja volt ennek (edddig ssenki sem látott olyan állapotban, de meséltem mar rola neki). Mondtam neki, hogy nem én akarom, nem tehetek róla és hogy ne haragudjon. Ez 10 körül volt, aztán bementem fürdeni, utána már nem volt szó róla (bár még kicsit. zavaros voltam) de tudom, hogy megjegyezte és egy gyogyós lettem a szemében :((((

16/L



2016. ápr. 2. 16:53
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Mellesleg kicsit sem unatkozok, elég sok minden érdekel :)


De azt ne próbáld már bemesélni nekem, hogy az normális, hogy olyan irtózatos hülyeségeket mondtam, mint egy részeg vagy drogos, majdnem leszúrtam magam, majdnem szétvertem a lakást, magamat is ütöttem, indulatosságból túlzott vidámság (minden tárgyat megfogok és rácsodálkozok, mint egy fogyatékos), vagy ok és akarat nélkül nevetek, majd hirtelen rögtön utána sírok, ezt is ok és akarat nélkül. Volt, hogy nem tudtam normálisan válaszolni, arra, amit anya kérdezett, és ezt ő is látta, amikor készültem kimenni a szobából, kérdezte, hogy rendben lesz-e minden, nem fogok-e valamit csinálni. És erre se tudtam normálisan válaszolni.

A múltkor az ablakon és a lakásból akartam kimenni, ok nélkül, mert az jó. Na tisztán ilyen se szokott lenni.

Meg a mozgásomat se tudom teljesen irányítani.



Szóval, nekem senki se próbálja bemesélni, hogy ez normális, ez csak tinihiszti. Elismerem, hogy voltak már tinihisztijeim, de az teljesen más.

2016. ápr. 4. 19:56
 32/40 A kérdező kommentje:

Amúgy meg az üldözési mániám se most, tiniként kezdődött, hanem már ovis koromban.


Meg szerintem az se normális, amikor valakit úgy felidegesítenek a tudatalatti kényszergondolatok, hogy szinte veszekedni kezd vele. Úgy gyűlölöm ezeket a gondolatokat, hogy hogyha lehetne, kiirtanám az összeset. És ezek se most kezdődtek. Csak mostanság súlyosbodtak.

2016. ápr. 4. 20:03
 33/40 anonim ***** válasza:
31%
Ha ennyire biztos vagy benne, hogy nem vagy százas, akkor menj orvoshoz. Itt nem fog neked diagnózist felállítani senki. Én javasoltam már ördögűzést is, bicajozást is, de semmi nem jó. Mit vársz tőlünk?
2016. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Költőnő? ***** válasza:
0%

Akkor ha kielemezted magad és diagnosztizáltad is, akkor menj orvoshoz hát.

Én pl nem írtam h az egészet csak bemeséled magadnak, de akkora baj sztem nincs, mint képzeled. De ha elmégy dokihoz és vmi krónikus dolgot diagnosztizál; megkövetlek esküszöm.

2016. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Jó, oké, elmegyek. Bár félek tőle.
2016. ápr. 4. 20:14
 36/40 anonim ***** válasza:

"Mellesleg kicsit sem unatkozok, elég sok minden érdekel :) "

Mik érdekelnek? :)

2016. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Sportok

Zene

Írás

Olvasás

Videónézés

Rajzolás


Meg még mások is érdekelnek, csak azokat nincs lehetőségem csinálni.

2016. ápr. 5. 14:29
 38/40 anonim ***** válasza:

pedig itt valakinek igaza volt emberek közé kell járni sok problémát megoldana

minden kamasz zavaros csak épp ha van melleted pár ember

nem hagyák hogy így elhatalmasodjon

az a bajod hogy hozászoktál ehez a dilis erőszakos viselkedéshez semmi más,

kezdj el valamilyen csoportos sportot ott nem lesz időd ilyen baromságokon jártatni az agyad

2016. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
Eleg keson irok ide. De ha tippelhetnek hogy mi a betegseged, en skizofreniat mondanek.
2017. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:

Figyelj...Most őszinte leszek.Te fiagnózist akarsz kapni,mert különleges szeretnél lenni!Egy ember akinek téveszméi vannak sose nevezné őket üldözési mániának.A halucinációkról se tudod,hogy halucinációk.Ilyen állapotba csak az érzék szerveidnek hiszel.Gondolom már videó szimulációt is néztél és utána is olvastál a skizofréniának.Egy ilyen diagnózissal nehezen lesz munkád,barátaid lesznek.Meg igen persze...Különlegesnek fogod magad érezni,meg néhány ember...Csak hogy tudd-Életed végéig gyógyszert kell majd szedned,amitől zombi leszel.A barátaidat elveszted-a gyógyszerek miatt nem tudsz kötődni senkihez.Nem nézhetsz majd horrort,mert félteni fognak,hogy amit látsz azt majd provokákod.Nem mehetsz majd adrenalin növelő,veszélyes kirándulásokra.pl.:kalandpark,ejtőernyőzés.Nem ihatsz majd alkoholt.Este nyolckor már aludnod fog kelleni.Szóval ez rengeteg hátrány.Gondold meg.

(Egy skizoaffektív,kamasz lány)

2019. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!