Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagy gyermekes szülők! Ti...

Nagy gyermekes szülők! Ti elengednétek a 19 éves lányotokat a barátaival külföldre?

Figyelt kérdés
A lányom a párjával a legjobb barátnőjével és annak a párjával szertne elmenni Olaszországba egy hétre. Mindent magának fizetne de aggódom mi van ha történik vele valami hisz sohase ment el nélkülünk külföldre. Elengedjem vagy ne? Félek ha megtiltom azt hiszi nem bízom benne.

2016. ápr. 12. 13:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén, hogy képzeled méis, hogy 19 évesen megtilthatsz neki iylet? pláne ha egy vasat sem kell beleadj... Az a rém szánalmas ebben, hogy ennyire nem bízol a saját gyerekedben, ennyire hülyének nézed. Konkrétan az utcán is érheti baleset AKÁRMIKOR, akkor mi lesz, bezárod egy burokba vagy mi? Úristen...
2016. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok szülő, de 18 éves korom óta külföldön élek, és az hogy a szüleim megbíznak bennem mindennél fontosabb. Tudják hogy mindent el tudok intézni, tudok vigyázni magamra. Pedig úgy mentem ki hogy egyetlen ember sem ismertem! Sajnos a baj ha megtörténik az otthon is megtörténhet. Ha pedig többet mennek akkor úgyis együtt fognak mozogni és odafigyelnek egymásra.
2016. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
#21: Vegyél vissza, úgy látszik nem tanítottak meg a normális beszélgetésre és véleményközlésre.
2016. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
53%
19 évesen épp itt az idő nem a szüleivel utazni.
2022. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!