Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire általános az alábbi...

Mennyire általános az alábbi jelenség anya-fiú kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A fiam 25 éves, együtt élünk, de az utóbbi években nagyon pimasszá vált, hirtelen haragú, tör zúz stb..

Olyan dolgok történnek, hogy kérem, tegye ki a szennyesét (egyébként ez 25 éve így van) és nem képes megtenni.

Odajön, hogy "vasald ki az ingemet!" mondom neki, hogy "kérem", mire a válasz: "ha könyörögnöm kell, akkor inkább nem kell".


Normálisak ezek a dolgok ilyen korban, vagy csak én rontottam el valamit?


2016. ápr. 13. 13:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem te rontottad el, hanem ti. És nemcsak múlt időben. Az apjának külön gratulálok. Én nem csak a levegőt legyinteném meg, ha az én fiam lenne. Remélem a wc-n is szól, ha készen van és már repülsz is. Nem is csodálom, hogy miért olyan sok gyerek, fiatal amilyen. Sajnos sok szülő alkalmatlan a szerepére.
2016. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

ha igy beszeltem volna anyammal meg ma is fajna a fejem ugyfelpofozott volna.

tineveltetek ilyenre, es azt latomhogy egyre tobb szulo koveti ezt a peldat, majd csodalkoznak hogymit rontottak el.

2016. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Megmondom, hol a baj!"... családban élünk, apja is van, de ő csak legyint, inkább nem vesz ezekről tudomást." Itt!!! Gondolom ilyen volt a hozzáállása, mikor még kicsi volt agyerek.
2016. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Neked kell meghúznod a határt. Nekem is van két egyetemista fiam, kolisok, és néha elcsúsznak a szennyes kipakolásával, akkor nem mosom ki. Ha egyesével lobogtatják az inget, nem kezdek neki vasalni (kivéve ha utazik, és viszi a vizsgához, olyankor "van szívem")

Tudják melyik napon mosok, mikor vasalok, és, hogy ami kimaradt, az egy hét múlva kerül sorra.

Ja, a gimis öccsük meg vasal olyankor magának,ha hirtelen a szárítón lógó ingben, vagy pólóban akarózik valahova mennie.

2016. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen haragu tör zúz.Na biztos verném pofán hiába 25 éves.Törje azt amit ő vett a saját otthonába.,aztán mehetne albit keresni magának.Nem a cselédje vagy az anyja.Ha meg nem kell neki mert szerinte könyörögni kell,akkor nyugodtan vasalja ki magának.Nem fog letörni a keze.Ezt most te rontottad el,az első alakalomnál amikor tört,pofátlanul beszélt veled,kellett volna ugy szájba verned ki essen a foga is.
2016. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
41%

25 évesen még életében nem dolgozott és összeomlik pár vizsga miatt...

ki kel raknai sose lesz önálló

meg se kel hallani nemhogy még vasalni rá a férjed meg tanulja használni a kezét

2016. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit volt tutujgatva, és be lett-e ígérve, hogy "kisfiam, neked csak az a dolgod, hogy tanulj". Ha be lett ígérve, akkor sajnos még kérnie sem kell.

Ettől függetlenül lehetne jólnevelt, és udvarias!!!

2016. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

25 évesen nehogy már alap legyen hogy anyuci vasal rá nem gondolod komolyn hogy ilyen életképtelen szerencsétlen nimandokat kel nevelni

ha már a vizsgáktól összeomlik mi lesz az ilyen balfa'al munka közben oda is anyuci menjen helyete

egy ujabb felesleges diplomás

2016. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!