Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti elengednétek a 18...

Szülők! Ti elengednétek a 18 éves lányotokat az ozora fesztiválra?

Figyelt kérdés
persze csak akkor fizetném ha jól sikerülne az érettségije és felvennék ahova menni akart, a barátjával menne aki 23 éves és az ő társaságával, meg ottlenne még 1 barátnője a lányomnak. 4 napra mennének
2016. ápr. 16. 13:08
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
72%

Ha a lányod Ozorára akar menni, akkor szerintem itt az ideje annak, hogy leülj vele és békésen, nem kioktató módon, de őszintén elbeszélgessetek a jelenlegi fogyasztási szokásairól.


Itt nem az a kérdés, hogy jaj, mi történik a kislányoddal, ha elmegy az drogos Ozorára, hanem hogy a kislányod a tucatnyi fesztivál közül vajon mégis miért pont Ozorára akar menni. Ezt a kérdéskört tisztáznám először.


Nem vagyok kábítószerellenes, én magam is füvezem alkalmilag, nagynéha egy laszti is legurul, de tudom, hogy 18 évesen milyen hülye tud lenni az ember. Szóval fesztiváltól függetlenül győződj meg arról, hogy észnél van-e a lányod.

2016. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
86%

Szoktam fesztiválokra járni dolgozni,és biztosan mondhatom,hogy az ozorán lecsúszott,modern ,magukat hippinek képzelő drogos hányadék bandánál nem láttam sehol rosszabbat.Mindenki be van állva mint a gerely ..ki ettől-ki attól .

Én nagyon félteném a lányom,megtiltani nem tudod,mivel nagykorú,de próbáld meg lebeszélni erről .Pénzt tuti nem adnék ,menjen más fesztiválra.

2016. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
27%
Igen.
2016. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
11%
Tisztázzuk: a 18 éves lányom nem szorul az engedélyemre, ahhoz se, hogy az Antarktiszra menjen, ha ahhoz van kedve.
2016. ápr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
67%
utolsó, de a szülő anyagi támogatására annál inkább:-) csak hogy tisztázzuk.
2016. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
54%
Én még azon is elgondolkodnék, hogy engedjem-e együtt járni egy olyan sráccal, aki drogozós helyre akarja vinni. A probléma ott kezdődik, hogy a rossz társaságba keveredett a gyerek, tehát eleve a körmére kellene nézni.
2016. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
0%
#15, vagy igen, vagy nem...
2016. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
24%
#16 "hogy engedjem-e együtt járni egy olyan sráccal, a" - kezd elszállni az agyatok... ha az én szüleim 18 éves koromban meg akarták volna szabni, hogy kivel járhatok, és kivel nem, hát sacckb aznap láttak volna utoljára...
2016. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
49%
igen utolsó, és mégis miből gondoltad fenttartani magad 18 évesen, ha leléptél volna otthonról? Mert végzettség nélkül nem hiszem hogy találtál volna olyan munkát, amelyből tudtad volna fizetni az albérletet, a kaját, ruházkodást, gyógyszereket és rezsit. Könnyű azzal dobálózni hogy én biztos leléptem volna.. igen ám, de hogyan? mert gondolom nem a srác szüleinek a nyakára mentél volna, már ha befogadnak egyáltalán,.
2016. ápr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
24%
#19, pedig a valóságban is leléptem:)... bocsi, de az "amíg az én kenyerem eszed, addig" című gennyedzésre nem voltam vevő soha.
2016. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!