Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti elengednétek a 18...

Szülők! Ti elengednétek a 18 éves lányotokat az ozora fesztiválra?

Figyelt kérdés
persze csak akkor fizetném ha jól sikerülne az érettségije és felvennék ahova menni akart, a barátjával menne aki 23 éves és az ő társaságával, meg ottlenne még 1 barátnője a lányomnak. 4 napra mennének
2016. ápr. 16. 13:08
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek a többséggel. Bárhová elengedném, ahogy engem is elengedtek 2008-ban, csak az OZORÁ-ra nem. Rengeteg buliban voltam, sok helyen megfordultam, sok ismerősöm volt az OZORÁ-n is és persze mindenhol vannak cuccosok, de ez a fesztivál valóban csak erről szól és ezt mindenki tudja. A fiatalok is. Na jó. ha világéletében rendes, okos lány volt... Lehet meggondolnám, de előtt tuti leülnék vele beszélgetni és elmondanám neki, hogy tudom milyen buliba készül, cseppet sem örülök neki, ígérje meg, hogy nem csinál hülyeséget.
2016. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
47%
" de előtt tuti leülnék vele beszélgetni és elmondanám neki, hogy tudom milyen buliba készül, cseppet sem örülök neki, ígérje meg, hogy nem csinál hülyeséget." - ez így tökéletesen rendben is van, magam is így gondolnám.
2016. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
40%

Nem elengedés kérdése.

Nekem sikerült úgy nevelni, hogy nem vágyik drogtanyára.

2016. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
29%
Okos emberek vannak itt,mint ha a balaton sound és a b my lake nem ugyanerről szólna.Pàr éve mi is jàrtunk ezekre a fesztivàlokra a férjemmel,de nem örülnék neki ha a gyerek is eljàrna,bàr megtiltani nem tudnàm,és nem is akarnàm.
2016. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
76%
Ozorán is jártál, utolsó? Mert a Sound meg a B My Lake nem erről szól. Ozora kifejezetten a cuccozásról szó, a többi fesztivál meg a zenéről első sorban.
2016. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
56%

Fiatal vagyok, 23, nyitott kb mindenre, több fesztiválon is voltam, de Ozorára biztos, hogy NEM engedném, akkor se ha a földet csapkodja az öklével és fetreng. Az másról sem szól, csak a drogozásról. Persze ha annyira drogozni akar, akkor aztán bárhol tud, de azért mégis ne már egy direkt erre "szakosodott" fesztiválon tegye, pláne ne először...


Bármilyen másik fesztiválra mehetne, oda nem.

2016. ápr. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, azért azon nagyon komolyan gondokozz el, hogy a kismillió hazai fesztivál közül, amelyek program, infrastruktúra és minden más szempontjából is színvonalasabbak Ozoránál, miért pont erre a fesztiválra vágyik a gyerek?
2016. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
43%

Azért BS-on meg B My Lake-en ilyenek nincsenek.


https://www.youtube.com/watch?v=6cdWQbh5jL0

2016. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:
22%
Hát, azért én láttam különbet is más fesztiválokon:))))
2016. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!