Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti elengednétek a 18...

Szülők! Ti elengednétek a 18 éves lányotokat az ozora fesztiválra?

Figyelt kérdés
persze csak akkor fizetném ha jól sikerülne az érettségije és felvennék ahova menni akart, a barátjával menne aki 23 éves és az ő társaságával, meg ottlenne még 1 barátnője a lányomnak. 4 napra mennének
2016. ápr. 16. 13:08
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
60%
A videóban látottak alapján mindenki döntse el magának hogy az Ozora Fesztiválon mennyire lehet épülni vagy leépülni...
2016. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
41%

Szánalmas, hogy egy bedrogozott (vagy az is lehet, hogy csak simán mentálisan zavart) bohóc alapján ítélitek el az egész közönséget. Voltam Ozorán, és soha életemben nem drogoztam. Ugyanezt el tudom mondani 10 barátomról, és rengeteg emberről, akikkel ott találkoztam. Nem gondoljátok komolyan, hogy családok odamennek kisgyerekekkel és majd becuccozva "felügyelik" a gyereket. Ne nézzetek már mindenkit olyan beteg állatoknak, mint ti vagytok.


Ja és a nemzeti rokkereknek üzenem, hogy a barátom tavaly is és idén is volt Rockmaratonon és Ozorán is, és tanusíthatja, hogy előbbin NEM volt KEVESEBB FÜVEZÉS. Képmutatók vagytok.

2016. aug. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
2016. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
41%
Én tanultam valamit az ozorán azt milyen hosszú egy hét mert valami filozofus lelku fiucska vagy lányka ugy gondolta milyen jó ha a használt tűjét a főldre dobja én meg szépen beleléptem és aztán várhatam az aids tesztem negativ e vagy pozirit ..de szerencsèm volt ..De pl a szigeten meg ilyen helyeken nem léptem bele semmibe ... aki azt irja hogy épit az ozora az vagy szem kotovel jar vagy mindennap bélyegezett ..
2016. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
0%
Na jó, ez az utolsó nettó hazugság. Maradjatok akkor agymosottak.
2016. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
71%
Annyira vicces mikor hülye emberek dobálóznak ezzel az "agymosottság" fogalmával. Nyugodj meg te is ugyan olyan szemellenzős, a véleményedre arrogáns gyökér vagy, csak te a ló másik oldalán.
2016. aug. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!