Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a láthatási időn kívül van...

Ha a láthatási időn kívül van egy iskolai családi napi rendezvény, onnan van joga kitiltania az anyának az apát?

Figyelt kérdés
Csak, hogy ártson nekem.

2016. ápr. 22. 07:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
23%
Nem. De ha el akarná vinni, azt nem engedelyeznek ha van papír az elhelyezésről
2016. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
59%

Nem is anya az ilyen...

Tudja hogy a gyerek szeret téged, szeretné ha elmennél és aztmondjahogy nem engedi, az egyrészt pofátlanság, másrészt a gyerekkel szemben kegyetlenség.

Még valami. Miért váltatok el? Miért az anya kapta a gyereket? Ez se teljesen mind1.

2016. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Közös megegyezés alapján kerültek az anyához, nem ítélet következtében. Köszönöm a bátorító és hasznos válaszokat.
2016. ápr. 22. 20:38
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát utolsó, elég nagy marha vagy, ha szerinted az apa nem csaladtag. Attol, hogy a szulok elvaltak, még nem szűntek meg a gyerek szüleinek lenni. Márpedig a család az apa, anya, gyerek (ek)
2016. szept. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van és sajnos a válasz adó is egy vérbeli "anyatípus", aki a gyerek érdekeit figyelmen kívül hagyja. Vajon valóban szereti e az ilyen anya a gyerekét, vagy az ego-ja fontosabb?
2016. okt. 2. 08:17
 26/27 anonim ***** válasza:
Tudom régi a kérdés, de mi volt? Elmentél?
2020. jún. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Igen, ott voltam.
2020. jún. 4. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!