Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek anyám palijával,...

Mit tegyek anyám palijával, hogy egyszerűen leszálljon rólam?

Figyelt kérdés

A baj az, hogy anya, miután apám meg halt, rá 2 hétre össze jött egy másik férfival, akivel én még eleinte nagyon jól kijöttem, de amióta a házt eladtuk, (amit apa hagyott rám, rám volt iratva) és amióta nála lakunk most, teljesen el van magától szálva!

Anyám nem kéri tőlem, hogy na most üljek le tanulni, amit Ő viszont "elvár"

Anya már lassan 1 éve mondogatja, hogy "nem maradok vele, mert Ő így-úgy ilyen-olyan"

De nem válik be!

Mindig belém köt anya új Élettársa... aludni nem hagy, felébreszt, "Claudia, Claudia, hol van a söröm?, gyere takaríts fel"!! És ha nemet mondok neki, akkor még neki ál feljebb! Volt, hogy anyámmal (Ő) miatta is össze vesztünk! Hajba kaptam anyámmal, csak azért, mert az ő kis férjecskéje bekevert!!! Egy alkohollista szar "ember"!!!! Utálom!!!!

Eleinte nem akartam elmondani anyumnak, hogy miket vág a fejemhez, de már nem bírtam!! A többi tesóim nem itt élnek, külföldön az egyik, a többi meg szanaszét!! Ezt is azért csinálta anyám, hogy a többi gyerekeét elzavarta, mert a mostani palija ki mutatta a nem tetszését, így elüldözték őket(a másik 3-at)

Anyámat is le cigányozta, és már ágaskodik is neki!!

Nem tudom mi tévő legyek! Allig várom a 18-at, hogy elpusztúljak már itthonról, mert hogy én itt nem fogok csicskáskodni, az egyszer 100!!!

15/L


2016. máj. 2. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
keress pasit magadnak, és szexeljetek
2016. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most van egy úgy mondd " barátom" de nem komoly a dolog.
2016. máj. 2. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

1-es a szex mit oldana meg??? mégcsak nem is a témához tartozik.

Szerintem menj el pár napra egyik barátnődhöz addig is békén had.Tanulj egykis önvédelmet és ha pofázik vágd jól pofán,látni fogja,hogy nem hagyod magad és remélhetőleg inába szál a bátorsága.Vagy beszélges el anyukáddal újra de komolyan.

2016. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező a trollokal ne foglalkozz :)
2016. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem se! :D
2016. máj. 2. 18:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem Magyarországon laktok?

Hogy lehetett a kiskorú nevén levő ingatlant eladni? Mi lett belőle?

2016. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, bocsi, nem eladtuk, most jelenleg, ( már lassan egy éve) albérletbe van kiadva, de úgy néz ki, eladjuk lassan..
2016. máj. 2. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a te neveden van, nem lesz egyszerű eladni.Ha sikerül is, abból a pénzből mindenképp ingatlant kell venni, méghozzá a te nevedre.

Amúgy beszélj mégegyszer anyuddal.

2016. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nézd meg, most is egyedűl vagyok otthon, anyám el ment, a palija is... Baráaimat nem hívhatom.. áh, már minek az!?? :(

Má elegem van...

Az lesz a legjobb szeeintem, ha a mamámhoz leköltözök, nem maradok itt! Ennyi. Koszi a valaszokat! :))

2016. máj. 2. 21:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Hali! Mi lett veled? Hol laksz?
2016. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!