Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok, szegyellnem...

Mit gondoltok, szegyellnem kéne magam, hogy csak ennyit adok?

Figyelt kérdés

Szegeny családból származom. Mire egyetemista lettem, nevelőapám hirtelen nagyon jol kezdett el keresni. En ebből 300 km-re semmit nem érzékeltem. Némi túlzással éheztem. Ez idő alatt anyám otthon duskalt. Mindenben. Állandóan elvette a pici pénzemet vmi ürüggyel. Amit rokonok küldtek, nem adta oda. Mikor elkezdtem dolgozni, állandóan kitalált vmit, csak le tudjon húzni.

Aztán szetmentek nevelőapámmal. A valaskor kapott pénzzel nem tudom, mit csinalt. Most, hogy vége a "jó világnak", havonta kisebb összeget ker. Mivel eleg jol keresek, megtehetném, h tobbel támogassam, vagy magamtól is eszembe juthatott volna.

Egyébként világ életében másokon próbált élősködni.



2016. máj. 3. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyit adsz de valószínűsítem még sokat is . Aki a saját lábán áll, megtud állni nem hiszem, hogy ilyen történéseket követően szoros kapcsolatot ápolna .
2016. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ami lényeges es kimaradt, hogy rokkantnyugdíjas, de szerencsere szinte semmire nem kell koltenie, mivel otthonban el. Nasi, cigi. Na, meg ruhák...imad vasarolni- magának.
2016. máj. 3. 19:56
 3/16 James T kirk válasza:
100%
Megértem hogy az édes anyád de én nem adnék neki semmit.
2016. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit adnék a helyedben, hogy biztosan tudjam h nem éhezik. A lelkiismeretem akkor tiszta lenne.

De nem érdemelne meg ennyit se. Mocsok undrítóan bánt veled.

2016. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit sem kötelező adnod ha már saját életed van.
2016. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

asszem te csak nő lehetsz...


szakadj el végre anyádtól, az elmondottak alapján egyedül is ellátja magát.

Te meg éld az életed, ne mártírkodj. Azt kell szégyellni, hogy még mindig függsz tőle.

2016. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Jéééézusom...te egyetemre jártál? Horribile dictu diplomás vagy?


Na ez a szégyen, egy tanult embert terrorizálhat egy ilyen élősködő.


Nőjj fel!

2016. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszi!
2016. máj. 3. 20:21
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így volt, ahogy leírod, én adnék azért, HA jól keresek, és HA az a pénz sehonnan nem hiányzik, de csak annyit, hogy ne haljon éhen.

Nem "csak" ennyit adsz, hanem "hűű", mennyit adsz, ahhoz képest, amit érdemelne.

2016. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Minden igaz, ahogy leírtam. És ez közel sem minden.
2016. máj. 3. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!