Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok, szegyellnem...

Mit gondoltok, szegyellnem kéne magam, hogy csak ennyit adok?

Figyelt kérdés

Szegeny családból származom. Mire egyetemista lettem, nevelőapám hirtelen nagyon jol kezdett el keresni. En ebből 300 km-re semmit nem érzékeltem. Némi túlzással éheztem. Ez idő alatt anyám otthon duskalt. Mindenben. Állandóan elvette a pici pénzemet vmi ürüggyel. Amit rokonok küldtek, nem adta oda. Mikor elkezdtem dolgozni, állandóan kitalált vmit, csak le tudjon húzni.

Aztán szetmentek nevelőapámmal. A valaskor kapott pénzzel nem tudom, mit csinalt. Most, hogy vége a "jó világnak", havonta kisebb összeget ker. Mivel eleg jol keresek, megtehetném, h tobbel támogassam, vagy magamtól is eszembe juthatott volna.

Egyébként világ életében másokon próbált élősködni.



2016. máj. 3. 19:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ilyen kamu mar1aságot...
2016. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem kamu. miből gondolod?
2016. máj. 3. 21:05
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem sajnálom anyukádat. Jól élt és eszébe sem jutott, hogy ne húzza le az egyetemista lányáról azt a kis pénzt, ami volt neki. Azzal értek egyet, aki azt írta, hogy győződj meg róla, hogy nem éhezik, de a többi nem nagyon érdekelne. Őt sem érdekelte, hogy veled mi van, pedig ő vállalt gyereket és nem te vállaltál egy anyukát.
2016. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Havonta bevásárolnék neki, élelmiszert, tisztító és tisztálkodási szereket. De készpénzben nem lennék hajlandó támogatni.
2016. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
En sem adnek neki sokat. Inkabb megkerdeznem milyen nasit szeret es en vennem meg neki. Meg neha egy karton cigi es egy darabig nem erdekelne h mire kell mert a ruhakat mar nem novi ki regen....:) bocsi.. de amelett h milyenek az en szuleim nekem nehez elkepzelni h ilyen is van!!!
2016. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos ez csak egy része a dolgoknak...Sokat tudnék meg írni példákat.
2016. máj. 7. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!