Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ért már bántás a származásod...

Ért már bántás a származásod miatt?

Figyelt kérdés

7. osztályos vagyok és az édesapám külföldi ami rajtam egy picit meg is látszik.

Még év elején az egyik tanárom nagyon megbántott ezzel, és nekem nagyon nagyon rosszul esett!

Az addig szeretett tantárgy, most év végen 3as lesz. Utálom, már az is rossz ha a folyosón meglátom.

Elmondtam anyáéknak, beszéltek vele még elején, persze a tanárnő elmondta, hogy konkrétan nem rám gondolt, de a gyerekeknek tisztában kell lennie a mai helyzettel és az életre kell felkészíteni őket.

De többször is rám nézett és az osztálytársaim szerint is utál engem.

Anya azt mondta hogy meggondolja hogy átviszi másik suliba, de most megmondta hogy nem fog :(

Az életben fognak még érni ilyen dolgok amiket meg kell tanulnom kezelni.

De én nem akarok ide járni, és nem is tudom, hogyan és mit kellene kezelnem.

A többi tanár és az osztálytársaim is szeretem, de heti 4 nap van vele órám.

Lany vagyok, nem hangoskodóm órán a magatartásom 5ös.

Mit csináljak, hogy másik suliba vigyenek anyáék?


2016. máj. 5. 11:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
65%

Gondold azt, hogy hülye. Neked meg olyan iszonyu szerencsed van, hogy ket kulturaba születtel bele, sokkal nyitottabb vagy a vilagra mint ö. Inkabb sajnalnod kellene, hogy ö ilyen gyöker. Sajnos fognak meg bantasok erni, de az az illetö szegenysegi bizonyitvanya lesz. En sosem ertettem, miert kell valakit a szarmazasa, börszine, szemszine alapjan megitelni, de vannak ilyen emberek. Ez egesz egyszerüen szüklatokörüseg.

Es tanulj az oraira, mutasd csak meg neki, hogy akit lenez, az a legjobb mindenböl. Különösen, hogy ha lerontod a jegyedet csak magaddal tolsz ki, nem vele.

Nezzen csak rad, utaljon csak, kit erdekel. Te majd leadod a 100%-os dogat es röhögsz magadban a korlatoltsagan.

Majd ha kijartad az összes iskolat, diplomaval a kezedben elmondhatod neki, hogy szerinted egy paraszt :)

2016. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
70%
Berlinben élek, itt gyakran támadnak az arabok az európai nőkre. Lassan már a játszótérre is borssprayt visz az ember.
2016. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
38%

Ezeket annak vehetjük?

[link]

2016. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

De ez nem azt jelenti, hogy minden cigány meg arab nőket erőszakol, felesleges ezeket belinkelni!

Apa munkatársa cigány és orvos csak ő belgyógyász. Engem csak az zavar, hogy már az év elején ilyen volt, nem is ismert akkor mi a baja VELEM?! Volt olyan hogy fel ment a lázam, mert olyan ideges voltam hogy az első órám már vele lesz, fáj tőle a gyomrom, de anyáékat ez nem is érdekli. Szerintem tudták hogy nem fognak át íratni másik suliba csak azt mondták, hogy ne nyagassam őket.

2016. máj. 5. 14:35
 15/34 anonim ***** válasza:
68%
Igazgatónak nem lehet szólni, hogy ez meg ez történt anno, és azóta is ilyen megnyilvánulásai vannak a tanárnak?
2016. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
87%
Mi a garancia arra, hogy a másik suliban nem lesz ugyanez? (Ne adj' isten, még durvább...)
2016. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
63%

Meg kell tanulnod kizárni az ilyenek megnyilvánulásait. Sajnos mindig lesznek olyanok akik furán néznek az emberre mert nem olyan mint az átlag. Egyébként én is félig iráni származású vagyok, úgyhogy tudom miről beszélek :)


18/L

2016. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
85%

Hova valósi az apád? Tojd le.

Amúgy engem igen, ért. Ért, mert magyar vagyok. Ugyanis 6 éves koromban felvettek a kerület egy jónak számító általános iskolájába. Volt kb. 1-2 év nyugtom, aztán elkezdtek ellenem fordulni az oszt. társaim, meg akartak verni, lenáciztak, mert magyar vagyok (nem csak azért), nem cigó. Amikor erre visszaemlékszem, belegondolok, szerencsém, h nem második anyanyelvem a német (mert lehetne), talán akkor nem is tudnék neked így válaszolni.

2016. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Snorri ***** válasza:
33%
Szedd össze magad, légy büszke, és soha ne hagyd, hogy valaki a származásod alapján ítéljen meg. Ne törődj velük. Én a helyedben büszkén, emelt fővel ülném végig ennek a tanárnak az óráját, a szemem se venném le róla. Ne hunyászkodj meg, mert akkor örülhet, hogy elérte a célját. Ne válts sulit, ne hagyd magad. Legyél te a legjobb a tantárgyból, a legeslegjobb. Akkor vagy magába száll, vagy megpukkad. Mindkettő jó! : )
2016. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
92%

Volt a középiskolámban egy thai csaj. Az anyja összejött egy magyar pasival és ide költöztek.

Nem sokat beszélt magyarul, csak 1-2 szót. Angolul se tudott sokat. Mindig le sárgázták, meg hasonlók...

mosolyogva kérdeztek tőle olyanokat, hogy "szereted a fxszt, te kis kxrva?" ő pedig igennel válaszolt mindig, mert nem értette a kérdést, de mivel mosolyogva, kedvesen tették fel ezért nem hitte hogy bármi rosszat mondanának.

Az tanárai szerintem tudtak róla, hogy így viselkednek vele, de nem csináltak semmit.

2016. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!