Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ért már bántás a származásod...

Ért már bántás a származásod miatt?

Figyelt kérdés

7. osztályos vagyok és az édesapám külföldi ami rajtam egy picit meg is látszik.

Még év elején az egyik tanárom nagyon megbántott ezzel, és nekem nagyon nagyon rosszul esett!

Az addig szeretett tantárgy, most év végen 3as lesz. Utálom, már az is rossz ha a folyosón meglátom.

Elmondtam anyáéknak, beszéltek vele még elején, persze a tanárnő elmondta, hogy konkrétan nem rám gondolt, de a gyerekeknek tisztában kell lennie a mai helyzettel és az életre kell felkészíteni őket.

De többször is rám nézett és az osztálytársaim szerint is utál engem.

Anya azt mondta hogy meggondolja hogy átviszi másik suliba, de most megmondta hogy nem fog :(

Az életben fognak még érni ilyen dolgok amiket meg kell tanulnom kezelni.

De én nem akarok ide járni, és nem is tudom, hogyan és mit kellene kezelnem.

A többi tanár és az osztálytársaim is szeretem, de heti 4 nap van vele órám.

Lany vagyok, nem hangoskodóm órán a magatartásom 5ös.

Mit csináljak, hogy másik suliba vigyenek anyáék?


2016. máj. 5. 11:28
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
54%
Cigány vagyok, óvodában az óvónő elejtett pár megjegyzést, általánosab kb. 6 éven kersztül kiközösítettek, csak 7-8. osztályban javult a helyzet, középsuliban a 20+ fős osztályból 6-7 ember nem nézett le annyira a többi igen, utána a 32 fős oszályból 3-4 ember volt aki kedvelt kb. 15-18 fő megmondta hogy egy büdös cigány vagyok és folyton piszkáltak, páran elmondat mindennek. Én ezekere soha nem adtam okot pl: soha senkivel nem voltam bunkó nem verekedtem, mindig is nyugodt gyerek voltam. És még csak 21 vagyok, mi lesz még?
2016. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz ilyeneket olvasni, akkor nekem tényleg nem kellene ez miatt ennyit sírni, csak nagyon rossz érzés. Mamának megmutattam ezt és ő is azt mondta nagyon szomorú dolgok ezek, és előfordulhat majd még az életben hogy bántani fognak, de az csak a másik ember félelme meg a nem tudása miatt lesz és nem miattam, mert ha én nem bántottak akkor nem is haragudhat rám, és lehet hogy igaza meg amúgy is csak egy év. Nem mondom, hogy jobban érzem magam de legalább megpróbálom és sajnálom a többieket is és köszönöm hogy meg írtátok.
2016. máj. 6. 17:49
 33/34 anonim ***** válasza:
57%
A tanárod nagyon buta lehet. Neked csak azt tudom tanácsolni, hogy ne hagyd, hogy ez elérjen hozzád! Kitartás!
2016. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
25%

Teljesen mindegy, hogy utál-e vagy sem.

Ezek érzelmi dolgok, amik hatással vannak az egészségedre.

Egy dolog, hogy megpróbálod magadról lerázni.

A másik dolog, hogy lépni kell! Milyen lehetőségeid vannak?

Igazgató? Akármi...

Keveslem, hogy csak meg akarsz erősödni.

Hamarabb rájöhetsz, mint hiszed, hogy tényleg nem teheti meg Veled.

Én csak pár éves voltam, mikor egy orvost kirúgtak miattam, mert nem akarta megmenteni az életem.

A tiéd látszólag nem ilyen durva sztori, de megér Neked hogy ennyire védelmezed?

2016. máj. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!