Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 21 évesen nagyon hiányzik az...

21 évesen nagyon hiányzik az anyukám, fizikai fájdalom, hogy nem ölel meg. De megromlott köztünk a viszony. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs jó viszonyunk, amint végeztem a sulival elköltözött és levette rólam a kezét. De már előtte se beszéltünk semmiről. Érintkezés meg végképp szinte nulla. Amikor elment megölelt, mert pánikrohamjaim voltak, a karjában tartott és beszélt hozzám, elmondhatatlanul megnyugtató volt. Többet ért mint egy nyugtató tabletta. De elment. Apám se itt él. A nagyszüleimmel élek. De messze nem ugyanaz.

Hogy tudnak ezzel az érzéssel élni a hasonló helyzetben lévők? És azok, akiknek az édesanyjuk már egy jobb helyen van?


A bunkó válaszadók kíméljenek! (Pl. akik azzal jönnek, hogy ideje felnőni.. mert egy igazi szülőnek mindig gyerek marad a gyereke csak megtanulja "elengedni", és fordítva)



2016. máj. 6. 07:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
igen az embert leszolják a kora miatt hogy legyél felnőtt stb.ismerős.anyám 20 éves koromban kimetn németbe dolgozni párhavonta látom de akkor is vitázunk mert nagyon megváltoztatta a kintlét,sznob lett,piszkál,lenéz,csunya szavakat használ velem,most 28 éves vagyok(nő)ráadásul egyedül laktam aztán kapcsolatban azóta és magamra főztem,de iszonyuan hiányoznak a szüleim és a mamám.28 évesen néha szolitgatom mamát mint egy gyerek,mert meghalt vagy apát.lehet cikizni
2016. máj. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Keresd meg, öleld meg, s mondd meg neki, hogy szükséged van a szeretetére, a gyengédségére.


Amikor a gyermekeim picikék voltak, megszidtam valamelyiket, már első alkalommal biztosítottam arról, hogy haragszom azért, mert nem fogadott szót, vagy a figyelmeztetésem ellenére butaságot csinált, de nagyon szeretem, és ezt a szeretetet soha nem fogja elveszíteni.


Nagyon sajnálom a fájdalmadat, de talán a nagyszüleid valamennyire tudják pótolni azt a szeretetet, amit az anyukádtól nem kapsz meg.

2016. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!