Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek neveloapamal?...

Mit kezdjek neveloapamal? Veszekedjek vele? 15/f

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van belole.Most is bejott es elkezdte ugatni nekem a hulyeseget.Rakjak igy rendet,ugy,de kiabalva persze.Nem ihatok normalis uditot 8 utan,illetve nem is ehetek.Es mar 9 fel10 fele ehezek.Neha aludni nem birok az ehezestol.Hamar felkapja a vizet.Allandoan bejon a szobamba A SEMMIERT.Es ha bejon,elugatja hogy csinaljak rendet,mikozben az o szobalyukba illetve a konyhaban sokkal nagyobb kupi van.Sot,az en szobam leghatul van szoval "atkell" menni anyaek szobajan hogy a szobamba jussak stb.Kb 10perce jott be,mondom a veszekedes kozbe hogy:De miert kell bejonni?Erre: "AZERT B*Z*ME* MERT EZ NEM A TE HAZAD!" De nem is az ove:)

Attol hogy meg anyam pasija, nem tenkintek ra apakent.

Gyulolom ezt az embert,mit csinaljak vele?Veszeledjek vele?

:(


2016. máj. 7. 11:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%
Úgy csináltok, mintha ti nem lettetek volna nagyképű, sokmindentmegéltem, lázadó kis nyomik 15 évesen. Mindegy, hogy ez a kisfiú elcsúszott a mértékkel. Úgyse fogja tőletek elfogadni. Majd pofán csapják párszor, aztán visszavesz. Ennyi a titka. Szőrösödik a zacsi, aztán alfáskodik. Majd rájön.
2016. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Grat a stílushoz. Látatlanban is a nevelőapának adok igazat. Eleget olvastam tőled hozzá.
2016. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ó, te szegény! Rendet kell rakni a szobádban? Micsoda felháborító dolog.

Miatta beszélsz csúnyán??? Ne röhögtess. Ezt senkire sem lehet kenni.

Nézz magadba!

2016. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!