Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos e a felháborodásom?...

Jogos e a felháborodásom? Tudom hogy az csak kiváncsi vagyok a válaszaitokra.

Figyelt kérdés
Négyen élünk egy háztartásban édesapám nyugdíjas, öcsém most munkanélküli én meg édesanyám dolguzunk. Szóval minden hónapban fizukor kb-ban oda adom a pénzt anyának, pár ezer forintot tartok meg nem többet tényleg annyit hogy legalább egy hónapban egyszer eltudjak menni a haverokkal bulizni de ez is ritkán van,mivel az elrakott pénzemnek mindig lába kel édesanya megtalálja tudja kié de nem érdekli elrakja és elkölti (hasznos dolgokra legalább) de nem szól nekem hogy héj fiam ide tudnád adni a kis megsporólt pénzedet ,mert kifogyott a kassza csak úgy zsebbre vágja mint mi sem történt volna és ha nem kérdezem hogy mi van hol pénzem akkor nem is szól, sőt volt már olyan hogy le is tagadta pedig 100% hogy ő volt a ludas.. A legnagyobb döbbenetet bennem az okozza hogy kutat utánna mert a ruhás szekrényemben mindig guberál ott már nem egyszer talált rá a pénzre, nem kerestem más helyet neki bíztam benne hogy hátha nem nyul hozzá de tévedtem. Nálunk mindig a pénz a vita forrása de általában én járok rosszul oda adok mindent majdnem de az is kevés azt a keveset ami eltünt szóba hozom akkor meg én vagyok a rossz ember. Ez tipikus esete annak,hogy nyújtom a kezem és az egész karom kell.
2016. máj. 8. 03:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem nyitsz számlát?
2016. máj. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%
Tudod, mi az a bankkártya?
2016. máj. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy addig ez lesz, amíg el nem költözöl.

És plusz szar szituban vagy, mert ha elmész vagy elmennél jön majd a zsarolás meg a lelki terror.

Nem könnyű :/


Az nem lehet hogy tesód dézsmálja a pénzed,Anyud meg öt védi? Ezért nem szól előre, mert nem is tudja, aztán csak bevállalja hogy ne legyen balhé?


Amúgy vegyél egy zárható valamit és oda tedd el a pénzt.

Vagy cellukszozz egy borítékot a fiók alá...

2016. máj. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha az öcséd úgyis munkanélküli, akkor nyugodtan csinálhatná az ottthoni munkákat, nem neked kellene azt is - és minden gond nékül el tudsz költözni.
2016. máj. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
8%

Talán jogos, talán nem.

Ha édesanyád olvasná kérdésed, jogos lenne-e felháborodása, hogy itt, idenektől kérded azt, hogy jól teszi-e, amit tesz, ahelyett, hogy tőle, szemtől-szembe kérdeznéd?

.

Itt bárki bármit válaszol is, panaszod oka nem szünik meg.

2016. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%
Jó nagy palimadár vagy te,szinte az összes pénzed haza adod,és még meg is lopnak.Mert ez lopás,még ha saját anyud is csinálja.Az életbe nem fogsz jutni 1-ről a 2 re.A kezeim vágnám le tőbe meglopnám a gyerekem.
2016. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a felháborodásod. Költözz el, vagy hagyd a bankszámlán a pénzt.
2016. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%

Emberek!Mi a fenéből költözne el,amikor az összes pénzét hazaadja?!A kis spórolt pénzt meg ellopja a mama.

Kérdező,tartsd magadnál,nem kell otthon hagyni a pénzt.

2016. máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%

"Emberek!Mi a fenéből költözne el,amikor az összes pénzét hazaadja?!A kis spórolt pénzt meg ellopja a mama.

Kérdező,tartsd magadnál,nem kell otthon hagyni a pénzt."


Hogyhogy MIBÖL költözne el?!?!??!


A pénzét NE hazaadja, hanem ebböl vegyen ki egy lakást/szobát és ebböl éljen meg.

2016. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy 3 hónap múlva elköltözöl és addig találják ki, utána mi lesz.

Öcsédnek meg majd benő a feje lágya, ha nem tud mit enni és költeni. Ha jól értem, felnőtt emberről van szó, nem egy taknyos iskolásról. Ha meg is simogatod a buksiját és hagyod magad hülyére venni, akkor életed végéig gürizhetsz és várhatod, hogy megérjen, csak a fejedre nő az egész család.

A pénzedet meg tartsd számlán, akkor nem férnek hozzá.

2016. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!